Öne Çıkanlar
Anasayfa » Telefon » Snapchat’in reklam yayını yapacağı duyuruldu
Snapchat’in reklam yayını yapacağı duyuruldu

Snapchat’in reklam yayını yapacağı duyuruldu

snap

Akıllı telefonlar için geliştirilen mesajlaşma uygulaması Snapchat, yakında platformda reklam yayınlanmasına izin verecek. Şirketin kurucusu ve CEO’su Evan Spiegel, Snapchat’in yakın bir zamanda reklam almaya başlayacağını duyurdu.

Şirketin aldığı bu karar, kurulduğu günden beri uygulamada reklam yayını yapmayan Snapchat’in Facebook, Twitter ve Instagram’ın ayak izlerini takip ettiği yorumlarına sebep oldu.

2011 yılında Evan Spiegel, Robert Murphy, Daniel Smith, David Kravitz ve Leo Noah Katz tarafından kurulan mobil uygulama, 2013’de Facebook tarafından 3 milyar dolara (6.7 milyar TL) satın alnımak istenmiş, şirket bu teklifi geri çevirmişti.

Son dönemin en popüler uygulamalarından birisi olan Snapchat’in Mayıs ayında yayınladığı bir rapora göre, kullanıcılar platform üzerinden her gün 700 milyon adet paylaşımda bulunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>