Öne Çıkanlar
Anasayfa » Telefon » Snapchat Hack’in Sorumluluğunu Üstlendi
Snapchat Hack’in Sorumluluğunu Üstlendi

Snapchat Hack’in Sorumluluğunu Üstlendi

hack

Bazı Snapchat kullanıcılarının çalınan fotoğrafları ile ilgili yeni bir açılama geldi. ‘Snapsaved’ isimli bir 3’üncü parti uyulama, sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul etti.

Geçtiğimiz gündelerde Snapchat kullanıcılara ait olduğu düşünülen on binlerce fotoğraf ve video internete sızdırılmıştı.

Bu gelişmenin ardından akıllı telefonlar için geliştirilen mobil mesajlaşma uygulaması Snapchat’in hack’lendiği iddia edilmişti.

Olayın meydana gelmesinin ardından resmi bir açıklama yapan Snapchat, server’larına bir saldırı olmadığını ve sızıntının 3’üncü parti uygulamalar yüzünden gerçekleşmiş olabileceğini açıklamıştı.

Snapchat, yaptığı açıklamada haklı çıktı. ‘Snapsaved’ isimli 3’üncü parti mobil uygulama, konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve çalınan fotoğraflarla ilgili tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu duyurdu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>