Öne Çıkanlar
Anasayfa » Telefon » Apple Watch’un Pil Ömrü
Apple Watch’un Pil Ömrü

Apple Watch’un Pil Ömrü

watch

Apple’ın CEO’su Tim Cook, şirketin ilk akıllı saat modeli olan Apple Watch’un pil ömrü hakkında açıklamalarda bulundu. ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz ay tanıttığı akıllı saat modeli Apple Watch hakkında şirketin en yetkili isminden yeni bir açıklama geldi.

Apple’ın geçtiğimiz ay yeni iPhone modelleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile beraber görücüye çıkarttığı akıllı saati hakkında konuşan şirketin CEO’su Tim Cook, Apple Watch’ın pil ömrü hakkında yaptığı açıklamayla teknoloji severleri memnun etmişe benzemiyor.

WSJD Live conference kapsamında, şirketin geleceği hakkında konuşan Cook, “İnsanlar bu ürünü sürekli kullanacak. Bu yüzden Apple Watch’un her gün şarja ihtiyaç duyacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

9 Eylül’de ABD’nin Kaliforniya eyaletinde düzenlenen lansman toplantısında bir sürprize imza atılarak tanıtılan Apple Watch’un, en az iki günlük kullanıma olanak sağlayan bir bataryaya sahip olacağı düşünülüyordu.

Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition isimli üç farklı modeli bulunan akıllı saatin, önümüzdeki sene satışa sunulması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>