Öne Çıkanlar
Anasayfa » Teknoloji » Ortam dinleme cihazları nasıl çalışır

Ortam dinleme cihazları nasıl çalışır

Bu cihaz sadece sim kart ile çalışmaktadır, Turkcell – Vodafone – Avea ve bu operatörlerin alt yapısını kullanan diğer markaların tamamı ile sorunsuz çalışmaktadır, cep telefonunun çektiği yani sinyal sorunu olmayan bölgelerde dahil her yerde ortam dinleme cihazını kullanabilirsiniz.
Dünya’nın en küçük ortam dinleme cihazına sahip olmak çok kolaydır, sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak sipariş verebilir ve ya sepete ekle butonunu kullanarak sipariş verebilirsiniz, ürününüzün size ulaşması bulunduğunuz ile/ilçeye göre 1-2 günü bulabilir, bu cihaz nerelerde kullanılır? müşterilerimizin bir çoğundan gelen taleplere göre değerlendirmek gerekirse, müşterilerimiz bu cihazın boyutu nedeniyle bir kişinin üzerine takıp dinleme yapabileceklerini sanmaktadırlar böyle bir dinleme bu cihazla mümkün değildir, cihazın boyutu ortalama 4 cm. x 2,5 cm. x 0,9 mm. ‘dir yani kaba bir ölçüyle bir kibrit kutusunun yarısı kadardır, dolayısıyla boyutu ve ağırlığı göz önüne alındığında cihazı hiç kimse haberi olmadan üzerinde taşıyamaz,  kişi üzeri harici her türlü ortamda bu cihazı kullanabilirsiniz örneğin araç içerisindeki sesleri duymak için, evinizin bir odasında konuşulanları duymak için, iş yerinizde, ofisinizde ve bunlara benzer diğer yerlerde cihazı kullanabilirsiniz, sim kartlı dinleme cihazı içerisinde bulunan 2 adet mikrofon sayesinde ortamdaki sesleri net bir şekilde tarafınıza iletmektedir, (normal ses tonuyla denenmiştir) cihazın kullanımıyla ilgili diğer bilgilere sitemizin diğer sayfalarından ulaşabilirsiniz, dinleme cihazı bulunduğu ortamda ses çıkarır mı ? dinleme cihazının içerisinde herhangi bir hoparlör olmadığı için dışarıya ses göndermesi olanaksızdır, yani dinleme cihazını koyduğğunuz ortamda herhangi bir ses uyarı, titreşim, ışık, sinyal vb. vermemektedir, dinleme cihazının sadece ses alma özelliği vardır bu nedenle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Ortam dinleme cihazının kullanımı ile ilgili tüm yasal sorumluluk dinleme cihazını satınalan/kullanan kişiye aittir, sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir, cihazın kullanımıyla ilgili aklınızda soru işaretleri var ise bir hukukçudan yardım almanızı öneririz.
ayrıca telefon dinleme sistemleri spycep.com’dan bilgi alabilirsiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>