Öne Çıkanlar
Anasayfa » İnternet » Online Dilek ve Şikayet
Online Dilek ve Şikayet

Online Dilek ve Şikayet

şikayet

Teknoloji çözümleri sunan BilalTek bünyesinde faaliyete geçen internet platformu Kararvermeden.com, “Online Dilek ve şikayet siteleri” olma iddiasında.

Kararvermeden.com puanlama özelliği ile tüketicilerin, tatil rezervasyonu yaptırırken de cep telefonu alırken de doğru firmayı seçebilmesini hedefliyor. Şirketlerin sosyal medyadaki korkulu rüyası ‘asılsız şikâyetler’in önüne geçmeye çalıştığı belirtilen kararvermeden.com, bir ürün veya hizmet satın alırken zorlanan kararsızların da işini kolaylaştırma arzusunda.

Siteden yapılan açıklamada, “Kararvermeden.com, ‘Geri Bildirim Toplamak’ olarak tanımlanan ‘Collecting Feedback’ prensibiyle çalışıyor, hizmetleriniz için ‘teşekkür’, varsa ‘şikayet’, şirketlerin kendilerini geliştirmesi için ‘öneri’ toplarken daha çok tanınmaları için de ‘tavsiye’ paylaşıyor. Şikayet sitesine şikayet göndermek için öncelikle Kararvermeden.com’a üye olmanız gerekiyor. Siteye hem bireysel hem de kurumsal bazda üye olmak mümkün” denildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>