Öne Çıkanlar
Anasayfa » İnternet » Instagram Layout Uygulamasını Yayımladı
Instagram Layout Uygulamasını Yayımladı

Instagram Layout Uygulamasını Yayımladı

instagram

Sosyal medyanın son yıllarda akıllı cihazlara taşınmasıyla popülerlik kazanan ve milyonlarca üyesiyle kendi sınıfında liderlik koltuğunu bir an olsun bırakmayan Instagram, yeni ve yan uygulamasıyla yeniden gündemde. Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, artık kullanıcılarının kendi fotoğraflarını kolajlayıp albüm yapabilmeleri için Layoutadında bir uygulama yayımladı.

Geçtiğimiz haftalarda sahte yüzbinlerce kullanıcıyı silen ve “takipçi kasma” adı verilen işlemlere son veren Instagram, fotoğraflarını kolajlamak isteyen ve oluşturduğu fotoğraf albümlerini Instagram’daki resmi hesabında paylaşabilmeleri için Layout uygulamasını geliştirdi. Seçilen fotoğrafa ayna efektinin de verilebildiği tek uygulama olarak tarihe geçecek Layout, Android işletim sistemleri için geliştirilmeye devam ederken iOS yani Apple iCihaz’ları için App Store’da yayımlandı.

Her ne kadar Instagram yazılımcıları tarafından geliştirilen bir uygulama olsa da Layout, giriş için herhangi bir Instagram hesabı talep etmiyor; Yani sadece Layout için bir hesap açabilir ve kolaj yapabilirsiniz. Tabi bu ne kadar işinize yarar, tartışılır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>