Öne Çıkanlar
Anasayfa » İnternet » Facebook’a ‘dislike’ Butonu Mu Gelecek?
Facebook’a ‘dislike’ Butonu Mu Gelecek?

Facebook’a ‘dislike’ Butonu Mu Gelecek?

Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, sitede, ‘like’ butonunun tersi olarak işlev görecek ‘dislike’ butonuna platformda yer vermeyi düşündüklerini açıkladı.ABD’nin Kaliforniya eyaletinde katıldığı bir oturumda konuyla ilgili bir sonunun ardından, bu duruma açıklık getiren Zuckerberg, Facebook’a ‘dislike’ butonu eklenmesinin sitenin kullanıcılarıdan gelen en yoğun istek olduğunun ve bunu hayata geçirmek için uygun bir yol bulunması gerektiğinin altını çizdi.

Söz konusu özelliğin sitede yer almasının ardından kullanıcıların paylaşımlarının gölgede kalabileceğini söyleyen Zuckerberg, insanların sitedeki paylaşımlar hakkındaki görüşlerini daha geniş bir yelpazede ifade edebilmeleri için çalıştıklarını da sözlerine ekledi. Her gün ortalama 4,5 milyar paylaşımın beğenildiği sitenin bu sayede kullanıcıları hakkında bilgi topladığı iddia ediliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>