Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Yurt Dışında İş Kurmak İşyeri Açmak

Yurt Dışında İş Kurmak İşyeri Açmak

isviçerede iş

Yurt Dışında İş Kurmak İşyeri Açmak

Yurtdışında İş Kurmak Dünya üzerinde saatini ve çakısını tanımayan kimse yoktur hatta öyle ki Kuzey Kore lideri Kim-Jong dahi saatlerin hastası olduğu için komunizmi kenara bırakır ve saatlerini edinir bu ülkenin. Öyle bir ülke ki dev firmalar merkezlerini sırayla buraya taşırken nispeten küçük yatırımcılarda kendi ülkelerinden kaçarcasına, bu güven ortamı ve girişimci yanlısı yönetim ve vergilendirmeye sahip ülkede şirket kurmak derdine düşer.  Evet.. çakı ve saat örneğinden anlaşılacağı gibi bu ülke İsviçre.

Yurt dışında şirket kurmak ” çocuk oyuncağı değildir belki ama İsviçre için Türk girişimcilere hitaben anlatmak gerekirse; PGS-Investments GmbH firması ile yapacağınız danışmanlık/ iş ortaklığı anlaşmasıyla “İsviçre’de şirket kurmak” için karşılaşabileceğiniz bürokratik birçok engel ve zaman kaybı işleri uzmanların eline teslim etmiş olursunuz. Şirketinizin ve işinizin türüne göre hangi bölgede merkezi olması gerektiğini (vergilendirmede rahat etmek için önemli), şirket kurma veya devralma sırasında çıkan bütün evrak işlerini (zamanlamasına dikkat edilerek), siz işin başına geçtikten sonra dikkatinizi tamamen işinize odaklayabilin diye muhasebe ve idare ile alaklı yapılması gerekenleri PGS-Investments GmbH danışmanlık firması deneyimli kadrosuyla üstlenmekte ve müthiş bir disiplinle bu işlerin takibini yapmaktadır.  PGS-Investments GmbH  ile çalışırsanız “İsviçre’de şirket kurmak” o kadar da zor değilmiş diyebilirsiniz çünkü tecrübeli ekibiyle firma müthiç bir ustalıkla en kısa sürede gereken şartları sizin adına oluşturmuş olacaktır.

Yazının başında belirtildiği gibi İsviçre’nin bu global şöhretinden faydalanırken zamanınızı ve enerjinizi bütünüyle yaptığınız işin üstüne yoğunlaştırabilmeniz size İsviçre’nin ülke olarak kazandıracağı ayrıcalıkların yanında şirket içi kaliteyi belli bir sklanın üstüne çekmeniz açısından da faydalı olacaktır. Bu sebeple bilmediğiniz sularda pusulasız sağa- sola savrulmaktansa PGS-Investments GmbH ile kuracağınız ortaklık sayesinde pusulanız hatta radarınız sürekli çalışır vaziyette ve rotanız net olsun. Sizin kaptanlığınızda belirlenen rotada güvenle seyehat edin, tek derdiniz daha büyük denizlere açılmak olsun geminin öte-beri işleriyle vaktiniz ve kafanız dolmasın.  Son olarak şunu unutmayın, halihazırda İsviçre merkezli çalışan bir danışmanlık firması zaten kalite etiketini bulunduğu ülkeden alarak kendisini ıspatlıyor.

>> PGS-Investments GmbH – http://pgs-investments.ch/tr/yurtdisinda-sirket-is-kurmak/

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>