Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Yalıtımda Kusursuz Hizmet

Yalıtımda Kusursuz Hizmet

poliüretan sprey

 Yalıtımda Kusursuz Hizmet

 

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutma amacı güden Kayra Yalıtım, kaliteli hizmet anlayışıyla çıktığı bu yolda sektörün en iyisi olmak için disiplinli bir çalışma yürütmektedir. Alanında uzman personeli ile teknolojiyi sürekli takip eden ekip, yalıtım sektöründe iddialı bir hizmet sunmaktadır. İster telefon ile kayrayalitim.com internet adreslerinden hızlı ve sorunsuz bir şekilde firmaya ulaşabilir, gerekli bilgileri öğrenebilir, merak ettikleriniz sorabilirsiniz.

 

Teknolojinin beraberinde getirdiği yenilikleri bütün şantiyelerine taşımakta ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır. İstanbul’da kurulan firma şimdilerde tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Projelendirme, detay ve uygulama aşamalarında alanında oldukça disiplinli ve kaliteli bir hizmet sunan Kayra Yalıtım, yaptığı ciddi işlere karşılık oldukça güler yüzlü bir ekip olmayı başarmaktadır.

 

Gerçekleştirdiği işlerde kaliteli malzeme kullanımına dikkat etmekte ve buna bağlı olarak kaliteli işler ortaya koymakta olan firma, müşterilerine daha sağlıklı, daha güvenli ve daha yaşanabilen mekânlar yaratabilmek için oldukça sıkı bir çalışma içerisinde.

 

Firmanın kullandığı malzemelerden biri olan poliüretan köpük, çatı arası yalıtımı için kullanılmaktadır. Ulaşılması zor olan noktalara, kırılmış veya sorunlu bölgelere nüfus ederek mükemmel bir yalıtım sağlamaktadır.

 

           Poliüretan Sprey, sert bir köpük olup hücresel yapılı bir inşaat malzemesidir ve yalıtımda kaplama yapılırken en iyi sonucu almak için kullanılması gereken bir üründür. Ve Kayra Yalıtım kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla bu malzemeyi de kullanır. Polyurea sprey olarak da bilinir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>