Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Vinç modelleri

Vinç modelleri

vinç

Vinç teknolojisindeki son gelişmeler inşaat sektörünü ciddi biçimde etkiledi. Son dönemde üretilmeye başlanan portal vinçler ise hem inşaat alanında hem de fabrikalarda yoğun biçimde kullanılmaya başlandı. Açık alanda, kapalı alanda ya da yarı açık alanlarda kullanılabilen portal vinç, sabit bir noktaya montajının olması sebebiyle oldukça kullanışlı bir teknoloji. Kullanılacağı alanda yere belirli bir doğrultuda döşenen raylar sayesinde hareket etme özelliği olan vincin üst kısmında yükü kaldıracak olan kısım da bu doğrultuya dik yönde hareket etme özelliğine sahip. Bu sayede de vinç ile istenilen her noktadan ürünler istenilen farklı bir noktaya kolaylıkla taşınabiliyor.

Bu sistemlerin satın alınması ve kurulması ise oldukça ciddi işlemler. Fabrikalar bu ürünleri aldıktan sonra uzun süreler sorunsuz bir şekilde kullanmak ve herhangi bir sorun çıktığında da vinçleri aldığı firmadan yardım alabilmek istiyorlar. Bu doğrultuda Güney Lift firması sektörün en tecrübeli firmalarından birisi olarak tercih ediliyor. http://www.guneylift.com/ sitesini ziyaret eden kişiler firma hakkında aradıkları tüm bilgilere ulaşabilirler. Firmanın internet sitesinde, hidrolik yük asansörü çeşitleri de bulunuyor. Bu ürünlerin yanı sıra onlarca vinç modeli sergileniyor. Portal ve pergel vinç modelleri sitenin ürünler kısmından rahatlıkla incelenebilir. Bu incelemelerde memnun kalınan bir ürün olduğunda firmaya sitenin sağ üst kısmında yer alan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Firma ülkemizin her noktasına hizmet verebilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>