Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Ünlü ressamları kanvas tabloları
Ünlü ressamları kanvas tabloları

Ünlü ressamları kanvas tabloları

ünlü ressamlar

Her ev süsleyen ve herkeste hayranlık uyandıran dekorasyonun en önemli parçalarından ve hatta vazgeçilmezlerinden olan kanvas tablo yapımı hakkında bilgi verelim. Kanvas tablo yapımı için 350 gram %100 pamuk astarlı kanvas kumaş tuval kullanılmaktadır. Bu kumaşlar asit içermemektedir. Kanvas tablo yapımında rus çamından kullanılan budaksız ahşap şaseler kullanılmaktadır. Bu şaseler kumaşın gerdirilmesinde kullanılır. Korumalı solmayan mürekkep ve yüksek kaliteli çözünürlük ile baskı yapılmaktadır. Ayrıca baskıya giren kumaşın fırnlanması işlemi yapılır.

Kanvas tablo yapımında yukarıda saydığımız malzemeler kullanılmaktadır. Tablo çerçevelerinde kullanılan rus çamı tuvalin iyice gerilmesini sağladıktan sonra zamanla tuvalde sarkma, esneme gibi sorunların çıkmasını engellemektedir. Kaliteli mürekkep kullanımı ve fırınlama işlemi ile de tablonun renklerinin yıllar içinde solarak özelliğini kaybetmesi engellenmiş olur.

Ünlü ressamları kanvas tablo yapımını tütüzlikle yürütmektedir. Bizde firmamız olarak kanvas ressamlarımızın tablolarını alıcıyla buluşturuyoruz.  Sitemiz aracılığıyla dilediğiniz ressamın dilediğiniz tablosunu rahatlıkla inceleme ve satın alma imkanınız bulunmaktadır. Deniz manzaraları, en çok tercih edilenler, karakalem çalışmaları gibi seçenekleri ile aramanızı daraltabilir, dilediğiniz türde kanvas tabloya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz renkte ve desende kanvas tabloyu bulabileceğiniz internet sitemizde sizlerde kanvas tablo yapan ressamlardan iseniz kolaylıkla satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemize ekleyeceğiniz tablonuzun satışında aracı oluyoruz. Kanvas tablolarla hayatını renklendirmek isteyen sanat meraklılarını uygun fiyat garntisi sunarak sitemize davet ediyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>