Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Ukash kart logosunun olduğu yerler

Ukash kart logosunun olduğu yerler

UKASH KARTLARI

Bankamatik kadar kolay hatta çok daha kolay ve hatta bankamatikten çok daha güvenilir alışveriş kartı Ukash kart olarak tanımlanmaktadır. Ukash kartları teknolojinin gelişmesiyle beraber alışverişi biraz daha kolaylaştıran bir kart sistemi olmaktadır.

Ukash kartları sadece Ukash kart logosunun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Ukash kartı alabilmek için tek yapmanız gereken şey ukash al web sayfasına girmek ve kart siparişinizi vermek fakat kart siparişi verirken normal bir banka kartından farklı olmak üzere kart seçimi yapmanız gerekmektedir. Ukash kartları farklı bakiyelerde satılmaktadır. Kartın içerisindeki bakiyeleri bitirdiğinizde ise yeni bir kart siparişi vermeniz gerekiyor. Bu yüzden kullanışlı hatta çocukların bile kullanabilecekleri bir kart türüdür.

Çocukların Ukash kartı kullanabilmeleri için veli iznine gerek duyulmaktadır ve ayrıca sadece veliler alabilir. Çocuğun velisi aylık veya haftalık harcamasını düşünerek bir Ukash kartı siparişi verip çocuğuna teslim edebilir böylece gereksiz harcama yapıp yapmadığınıza kontrol edebilir. Ukash kartları yetişkinler için ayrıca avantajlıdır çünkü kart içerisinde bulunan bakiyeleri sadece kart olarak kullanmaları gerekmiyor aynı zamanda nakit şeklinde de kullanabilir.

Bunun için tek yapması gereken şey Ukash resmi web sayfasından kartta bulunan bakiyeyi nakde çevirmek istiyorum diye belirtip başvurduğu zaman istediği bankaya gidip anında nakit olarak çekebiliyor. Dolayısıyla Ukash kartı hem nakit olarak hem de kart olarak kullanılabiliyor. Ukash karta para yükleyemiyorsunuz veya başkasına para aktarımı ve yatırımı yapamıyorsunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>