Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » UÇAK BİLETİ DEYİNCE AKLA UCAKBİLETİKS.COM GELİR

UÇAK BİLETİ DEYİNCE AKLA UCAKBİLETİKS.COM GELİR

UÇAK BİLETİ DEYİNCE AKLA UCAKBİLETİKS.COM GELİR.

Türk Havayolları, diğer bir tabirle THY, Sunexpress, Atlasjet, Onur Air, Borajet gibi çok ünlü Türk Uçak firmalarının yanısıra, Lufthansa, Air Berlin, Air Canada, KLM, Airfrance, American Airways ve Alitalia gibi dünyaca meşhur uçak şirketlerine ait tüm uçak bilet fiyatlarını ayrı ayrı araştırmak yerine, tek bir sistemden belirteceğiniz tarihlere ait uçak bileti fiyatlarını ucuzdan pahalıya doğru sıralayan bir site olsa ne güzel olurdu; öyle değil mi? İşte bu konuda sektörünün öncü sitesi olan ucakbiletiks.com’dan tüm şirketlere ait uçak biletlerini en uygun fiyatı temin edebilirsiniz. Herkes uçak bileti alabilir; ancak herkes en ucuz  uçak biletini alamaz. Alın terinizi boşa harcamak ister misiniz? Kim ister ki! Aynı uçakta birileri 50 – 60 TL’ye uçarken, sizler neden aynı hizmet için Yüzlerce Lira ödeyisiniz ki?

Örneğin, Antalya İzmir uçak bileti almak istediğinizi varsayalım. Bu güzergahta hangi uçak firmalarının hangi gün ve saatlerde en uygun uçak bileti sunduklarını 1 dakika gibi kısa bir sürede tespit etmenize olanak sağlayan ucakbiletiks, bu sayede sizin en ucuz uçak bileti almanıza olanak sağlıyor.

Özellikle Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi önemli günlerde uçak fiyatları tavan yapmaktadır. Bu nedenle bayram yolculuğu için ucuz uçak bileti almak istiyorsanız; bayramdan en az 2,5-3 ay önceden biletinizi almanızı öneririz. Nedense bizim insanımız, herşeyi en sona bırakmayı sever. Halbuki, ne diye daha fazla ödeyesiniz ki?

Dünya’da uçak sektöründe binlerce uçak şirketleri var. Hangi uçak şirketinin hangi tarihlerde kampanyaya gireceğini bilmek ya da takip etmek çok zor. Bu nedenle, bu tarz firmalardan en ucuz bileti alayım derken iki katı para dahi ödeyebilirsiniz.

Bırakın sizin yerinize nereye gitmek istediğinizi bildirin biz sizler için en ucuz uçak biletini temin edelim. Hatta bilet almakla kalmayıp, ineceğiniz havaalanından araç kiralama hizmeti de verebiliyoruz. Dilerseniz otel rezervasyonunuzu da gerçekleştirebiliriz.

İster bireysel, isterse dernek, vakıf gibi sosyal gruplara ve balayı çiftlerine hayatlarının en güzel tatillerini geçirmelerine aracı olabiliriz. Uçak bileti, araç kiralama ve otel rezervasyonunu bizler organize ederiz. Size sadece tatilin tadını çıkarmak kalır.

Talep etmek sizden, gereğini en güzel şekilde yapmak bizden.

Ucakbiletiks.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>