Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Tuğla duvar Panelleri Fiyatları

Tuğla duvar Panelleri Fiyatları

duvar panelleri

Tuğla DuvarPanelleri Hakkında

Duvarlarınızda hem doğal hem de şık bir görünüm kazanmak istiyorsanız tuğla duvar panelleri aradığınız alternatif olabilir. Son zamanlar da daha çok tercih edilen tuğla görünümlü duvarlar boya ve badanadan daha kolay temizlenebildiği için oldukça da pratiktir.

Neden tuğla Duvar Panelleri?

Evinizin veya uygulandığı bölgenin bütün havasını değiştiren tuğla duvar panelleri, uygulandığı bölge de herhangi bir tahribata yol açmadığı için istenilen zamanda çıkarılabilir, ayrıca yapımında polyester, mastik ve fiberglas kullanıldığı için oldukça hafiftir bu özelliği ile taşınabilir alanlar da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tuğla görünümü de gerçek tuğla tozlarından yapılan boyalar kullanıldığı için oldukça gerçekçidir. Su ve nemden etkilenmeyen yağıları sayesinde mutfak ve banyo gibi mekânlarda da kullanılabilir.

duvar

Tuğla duvar Panelleri Fiyatları

Tuğla duvar panelleri diğer iç ve dış cephe malzemelerinden daha uzun ömürlü olduğundan, uygulandığı bölgede darbe dayanıklılığını arttırdıkları için çok daha ekonomiktirler. Ek olarak mağaza ve restoran gibi ticari mekânlar da dekorasyon değişikliklerin de oldukça tasarruf sağlayan kolay, pratik ve ekonomik çözümlerdir. Uygulanırken kum, çimento ve benzeri inşaat kirliliği oluşturmadığı için ve uygulanırken herhangi bir yapı ve inşaat izni gerektirmediğinden daha çok tercih edilir. İçeriğinde zararlı bir kanserojen madde içermediği için sağlığınızı zararlı etkilemez. Yalıtım malzemesi içermediği halde uygulanan yüzeylerde ses ve ısı yalıtımı sağlaması da onu diğerlerinden ayıran bir diğer özelliktir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>