Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » TEOG Konu Anlatımlı Soru Bankaları

TEOG Konu Anlatımlı Soru Bankaları

teog

TEOG Soru Bankası Marketi

Temel Öğretimden İlköğretime geçiş Sınavı’nın kısaltması olan TEOG, Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, yabancı dil ve din kültürü ve ahlak bilgisi sorularının bulunduğu kısımlardan oluşmaktadır.

Sınav test sınavı olduğundan, öğrencilerin salt bilgileri değil yorum kabiliyetleri de sınavın ölçüm parametrelerinden biri olmaktadır. Test sınavlarında hız kazanmak ve yorum kabiliyetinizi geliştirmeniz için yapmanız gereken olabildiğince farklı yayın evinin TEOG soru bankalarını çözmektir.

TEOG Markette satışı gerçekleştirilen birçok farklı yayın evinin TEOG soru bankasının içerik açıklamalarına da yer verilmiştir.

TEOG Konu Anlatımlı Soru Bankaları

Kapıda ödeme kolaylığı sunmakta olan sitemiz, aynı zamanda iade ve garanti seçeneği bulunan soru bankalarının satışını gerçekleştirmektedir. Kısa bir süre içerisinde elinizde olacak soru bankaları arasında, çözümlü TEOG soru bankaları, TEOG tüm dersler soru bankaları, yabancı dil, Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, din kültürü ve ahlak bilgisi gibi farklı derslerin soru bankaları bulunmaktadır.

Konu anlatımlı TEOG kitapları, deneme testleri ile çıkmış sorular da satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasındadır. Öğrencilere öğrenmeyi kolaylaştıracak pratik dokümanlar da sitemizde yer almaktadır.

İndirimli TEOG Setleri

Aynı zaman da sitemizde zaman zaman düzenlenen indirim imkanlarından yararlanarak, kaliteli yayın evlerinin özel indirimli TEOG denemelerini ve setlerini oldukça uygun fiyatlar ile satın alabilmeniz mümkündür.

Sitemizde, Anafen Yayınları, Çanta Yayınları, Şifre Yayınları, Sözün Özü yayınları gibi birçok kaliteli yayın evlerinin dokuman ve soru bankaları bulunmaktadır. Sitemize ulaşmak için http://www.teogmarket.com/ linkine tıklayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>