Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » TENTE ÜRETİM
TENTE ÜRETİM

TENTE ÜRETİM

tente

TENTE ÜRETİM

 

Uzun yıllardan beri sektörde hizmet veren firma müşterilerinin beklentilerini karşılayarak profesyonel bir hizmet sunmaktadır.ISO2000 kalitesindeki ürünler son teknoloji cihazlar ve makineler ile uzman bir kadro ile kurumsal bir yapıya sahiptir.

Dış mekânların dekorasyonuna farklı çözümler getiren bir alternatif olan tente son yıllarda oldukça revaçtadır. T model mafsallı kış bahçesi gibi çeşitleri vardır. Bunlar pergole tente olarak tanımlanırlar. Yapı ruhsatı gerektirmeyen full otomatik ve manuel açınıp kapanır yaz ve kış koşullarında mekânı etkin kullanma imkânı sağlayan ergonomik ve teknolojik gölgelendirme ürünüdür. Yağmuru sızdırmazken havalandırma imkânı da sağlamaktadır.

Upright tente sistemleri ise otomatik ve manuel dikey sistem olarak da adlandırılır. Özel dayanıklı alüminyum alaşımından imal edilmiştir. Paslanmaz ve otomatik motor seçenekleri ile oldukça pratik ve kullanışlıdır.

Cafelerde, restaurantlarda, otellerde, parklarda ve evlerde yaygın olarak kullanılan bu ürünler kullanıcılarına büyük rahatlıklar sağlamaktadır. Sızdırmaz yapısı yalıtımlı, kullanışlı oluşu gibi özellikler fayda sağlamaktadır.

Bu tür sistemlerin uzman bir firmanın profesyonel kadrosu ile yapılarak netice alınması gerekir. Bu firma referans niteliğindeki çalışmaları ile oldukça beğeni topluyor. Ürünlere verilen garanti 24 saat boyunca servis hizmeti ile de pekiştirilmiştir.

Kaliteden ödün vermeden yıllardan beri sektörün nabzını tutan şirket online sitesinde sizlere istediğiniz konu ve ürünler hakkında bilgi verecektir. Ekonomik fiyatlar ve uygun seçenekler ile alınabilir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>