Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Tecrübeli çocuk psikoloğu

Tecrübeli çocuk psikoloğu

pedagog

Çocuklar Geleceğimizdir, Onları Güvenilir Ellere Teslim Edin

Çocuk psikolojisi oldukça önemli bir olgudur. Çocuklar küçük yaşta oluşan, gerek davranışsal gerekse psikolojik rahatsızlar tedavi edilmediği taktirde bir ömür kalıcı olabilmektedir. Bu yüzden çocuklarımızda gözlemlediğimiz bu tip bozuklukları vakit kaybetmene bir uzmana danışıp tedavi ettirmemiz gerekmektedir. Bu aşamada ortaya çıkan sorun ise tedaviyi nerede yaptırmak gerektiği sorunu.

Bu aşamada size yardımcı olacak en iyi adreslerden biri ise çocuk psikoloğu ve pedagog olan Uzman Klinik Psikolog Gülşah Öztürk Erten.

Gülşah Öztürk Erten kimdir?

Gülşah Öztürk Erten Selçuk Üniversitesi Psikolojik danışmanlık ve rehberlik lisans eğitimini 2008 yılında tamamlamış ve sonrasında birçok kurumda psikolojik danışmanlık hizmetleri vermiştir. Ailelere yönelik çeşitli seminerler ve eğitimler düzenlemiştir. 2012 yılında Psikoterapi Enstitüsüne başlayarak 3 yıl süren eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Daha sonra ise Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji tercih ederek ve öğretmenlerde bağlanma tarzları ve kaygı düzeyleri arasındaki ilişkinin incelenmesi konulu proje ile bitirmiştir.

Şimdi ise kendi kliniğinde Kaygılar-korkular, TSSB ve diğer anksiyate sorunları, çocukluk depresyonu, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, uyum ve davranış bozuklukları, dürtüsellik, impulsivite, okuma ve konuşma bozuklukları, özgüven sorunları psikolojik ağrılar, huysuzluk nöbetleri, inatçılık, enüresiz(alt ıslatma)dışkı kaçırma gibi durumlar görülebilir. Yeme bozuklukları, boşanma sonrası adaptasyon sorunları, çocukta duygusal bozukluklar, çekingenlik, utangaçlık, saldırgan davranışlar, yalan söyleme, sınav kaygısı, çocuk takıntıları obsesif kompulsif bozukluk vb. alanlarda çocuk ve ailelere yönelik bireysel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Yine kiniğinde verdiği terapilerden bazıları ise, bireysel danışmanlık oyun terapisi, bütüncül psikoterapi, çocuk ve aile danışmanlığı, EDMR terapisi, aile danışmanlığı ve çocuklarda bilişsel davranışsal terapi gibi alanlarda hizmet vermektedir. Hizmet hakkında daha detaylı bilgiye ise www.gulsahozturkerten.com adresinden ulaşmanız mümkün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>