Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » TAŞ KAPLAMA İLE FARKLILIKLAR

TAŞ KAPLAMA İLE FARKLILIKLAR

taş kaplama

TAŞ KAPLAMA İLE FARKLILIKLAR

Herkes evinde farklılıklar yaratmayı gerçekleştirmeyi sağlamak ister. Bu farklılıkların başında evimizin birbirinden özel taşlar ile süsleyerek yenilik yapmanız mümkündür.

Taş kaplama ile hem kaplamaların uzun ömürlü olmasını hem de oluşturulduğu yerde parlak ve şık bir görünüm oluşturması işidir. Evin yenilenmesinde en önemli faktör deforme olmayan döşemelerin kullanılması diyebilmemiz mümkün olacaktır. Yıllardır tercih edilme nedeni de kullanışlı ve dayanıklı olmasıdır diyebiliriz.

Hem fiyat hemde kullanım tarzı ile en önemli taş türlerin başında mermer kaplamalar bulunur. Bunu da sitemizde bulmanız mümkündür Günümüz teknolojisi ile en son model mermerleri istenilen tarz ve modelde bulup kullanmanız söz konusudur.

Dezavantajı olarak ise kış aylarında soğuk bir odayı daha da soğuk hale getirirken yaz aylarında ise serin bir ev ortamını sağlamasıdır. Küçük boyutlardaki toz ve kirleri de göstermezler. Dünya da sayısız uygulama ve deneyler ile bu taş kaplamalar sayısız dayanıklılık testlerine tabi tutulmuştur. Aynı şeyleri duvar kaplama için de söyleyebiliriz.

Sizde evinizi en güzel taşlar ile değiştirmek istiyorsanız sitemizde bulunan modellere göz atabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>