Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Talha Uğurluel Telefonları

Talha Uğurluel Telefonları

Talha Uğurluel

Talha Uğurluel İle İlim Sohbetleri

Ünlü tarihçimiz Talha Uğurluel birçok konuda çalışmaları olan önemli ilim insanlarımızdan biridir. Tarihi çalışmalarının yanı sıra dini konularda birçok kitapları yayınlanmış ve cd leri deyapılmıştır. Özel ve devlet kanallarında programları olmuş büyük aydınlarımızdan biridir. Önemli eserlerini sayacak olursak;

  • Çanakkale Savaşları ve Gezşi rehberi
  • Çanakkale Gezi Rehberi
  • Peygamber Efendimizin İzinde Mekke Medine
  • Balkanların Başkenti Edirne

Randevu Alabilirsiniz

Çok sayıda konferansta da yaptığı ilmi sohbetlerle insanları aydınlatan Talha Uğurluel İletişim için telefonları arayarak kendisiyle iletişime geçebilir ve yapacağınız organizasyonlarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Sohbetlerinde teknolojinin nimetlerinden yararlanılarak görüntülü şekilde görseller sunulmaya çalışılarak izleyicilerin sıkılmadan sohbetleri dinlemeleri sağlanır.

Aydınımız sohbetleri esnasında mükemmel görsel efektlerle dinleyicilerini etkilemeyi başarır.

Bu sayede dinleyiciler sıkılmadan aydınımızın ilmi kültüründen faydalanarak kendisine çok şey katmış olur.

İletişime Geçin

Siz de Uğurluel ile ilim dünyanıza bir şeyler katabilir ve ekendiniz ve diğer insanlar için güzel şeyler yapabilirsiniz.

İlmin ışığında birçok kişinin ilimden nasiplenmesini sağlayarak hayatlarında fark oluşturabilirsiniz.

İlmi sohbetleriniz, kültür toplantılarınız ve her türlü programlarınız için Talha Uğurluel Telefon olarak 0212 533 33 63 – 0535 305 78 35 numaralarını çevirebilir ve randevu alabilirsiniz.

İstediğiniz ilmi konferanslarınızda şahsiyetli kişiliği ve derin bilgi birikimi ile ortama renk katmasını sağlayabilirsiniz.

Her türlü toplantılar ve organizasyonlar için Uğurlu el sizler için hizmet vermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>