Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Talha Uğurluel Kimdir?

Talha Uğurluel Kimdir?

Talha Uğurluel

Talha Uğurluel Kimdir?

Araştırmacı-yazar olan Talha Uğurluel, 13 Ağustos 1976 yılında Manisa’nın Demirci ilçesinde dünyaya gelmiştir. Tarihe ilgisi olan Talha Uğurluel bu konuda eğitim almış ve 1997 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tarih Bölümü’nden mezun olmuştur. Geçen yıllar ile beraber kendisini geliştirmeye devam etmiş ve hem ilgi hem uzmanlık alanı olan tarihi hayatının birçok alanına taşımıştır.

Özel radyolarda yaklaşık olarak 8 yıl boyunca program yapmış olan Talha Uğurluel, daha sonrasın da birçok kitap yazmış ve bu kitapları sevenleri ile buluşturmuştur. Yazarlık ve program sunuculuğu dışında halen devam etmekte olduğu çeşitli konularda olan araştırmaları Marmara Üniversitesi’nde varlığını sürdürmektedir. Tüm bunların dışında yerli birçok kanalda tarih programlarında başrol olmayı başaran tarihçi, bu programlarda danışman olarak görev almaktadır.

Her konuda muhteşem bilgiye ve de tecrübeye sahip olan tarihçinin organizasyonlarınızda, seminerlerinizde yanınızda yer almasını ve hem bilgisinden hem de tecrübesinden davetlilerinizin yararlanmasını istiyor iseniz bunu bizim aracılığımız ile hayata geçirmeniz oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey 0212 533 33 63 ya da 0535 305 78 35 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşmak. Organizasyonunuzun gününü ve saatini bizlere bu telefon numaralarından bildirmeniz ve sunumları ile deneyimli tarihçinin organizasyonunuzda yer almasını sağlamanız mümkün olacaktır. Bu buluşma hem sizler için hem de davetlileriniz için bir sunumdan çok daha fazla şeyi ifade edecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>