Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Straplez Sütyen

Straplez Sütyen

sütyen

Jel slika yapışkan %100 saf madikal hipoalerjenik maddeden üretilmiştir. Bütün ciltlere ve ten yapısına uyumludur. İki kanatlı tasarımı kabul şeklinde göğüslerinizi sararak ona uyum sağlar, nefes alabilen yapıdadır. Cilt dostu yapışkan jelin iç tarafında hava kanalları ile sağlıksız havasız bir cilt engellenir. Çok rahat ve konforludur. Göğüsleriniz için mükemmel koruma ve kaldırma sağlar.
O kadar hafiftir ki üzerinizde olduğunu hissetmezsiniz. Sadece 37gram ağırlığı ile sıradan sütyenlerin 5’te 1’i ağırlığındadır.
Hayalinizdeki çekici görüntüyü deneyimleyin, benzer sütyenler göğüs arasındaki aralığı yakınlaştırmazlar Patentli tasarımı ile AngelBra’nın alt tarafındaki ipleri gererek göğüslerin birbirine yakınlaşmasına ve doğal bir dikleşmeye yol açar.
Gövdeye monte tasarım, dikişsiz ve görünmez, straplez yapıda özel tasarıma sahiptir. Askısız, alçak gömlekli kıyafetler, abiye, sırtsız elbiseler, gelinlik ve akşam partisi elbisesi ile mükemmel uyum sağlar.
ULTRA HAFİF:Sadece 37 Gram Ağırlığında benzerlerinin 5’te 1’e kadardır.
NEFES ALIR: Jel slika yapışkanın iç tarafında hava kanalları bulunur.
DAYANIKLI: Yüksek kalite Angel Bra Üretimi göğüsleriniz için mükemmel koruma ve kaldırma işlevi görür.
V ŞEKİL: Boyun kemiklerinizden göğüs bölgenize kadar olan alanda derin bir V görüntü oluşturur.
Angel Bra sütyen askısız yapısı sayesinde kıyafetlerinizin altında belli olmaz. Kelebek tasarımı ve 2 farklı renk seçeneği ile son derece kullanışlıdır. Air Bra Straplez sütyeni özel günlerinizde kıyafetlerinizle beraber kullanabilirsiniz. Yapışkanı oldukça uzun ömürdür, tek bir sütyeni aylarca kullanabilirsiniz. Sütyenin ön tarafındaki ipi çekerek göğüslerinizin ne kadar dik ve dolgun görünmesi gerektiğine davetlerinize ve özel günlerinize göre siz karar verin. Günlük olarak kullanabileceğiniz angel bra sütyenler ile hem hiç yokmuş gibi rahat edeceksiniz, hemde size sağladığı esneklik ile gün boyu sütyeni hissetmeyeceksiniz.
Angel Bra Straplez Toparlayıcı ve Dikleştirici Sütyen ile daha dolgun görünen kavisli göğüslere sahip olun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>