Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Sıvı Dolum Makinası

Sıvı Dolum Makinası

dolum makinası

Dede Makine yurt içi ve yurt dışı olmak üzere özellikle gıda, kozmetik, boya, kimya ve ilaç sanayileri olmak üzere bir çok şirkete hizmet vermektedir. 1500’ü aşkın makinalarımız ile 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dede makine olarak dolum makinası( sıvı dolum makinası, bal dolum makinası vs.), etiketleme makinası, kapak kapatma makinaları, şişe temizleme makinaları ve bunları tamamlayıcı ürünler ile hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz makinaların 30 yıldır sağlam, kaliteli, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve kullanıcılar açısından konforlu olmaları firmamızın iç ve dış piyasalarda tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Makinalarımızı günümüz teknolojileri ve uluslararası markaların ürünleri ile birleştirerek kaliteli ve müşteri memnuniyeti açısından her geçen gün kendimizi geliştirme devam etmekteyiz.

Makine tasarım aşamasında müşterilerimiz için basitliğe, pratik işlevselliğe ve kolay kullanılabilir olmasını önemseriz. Tecrübe ve bilgi birikimimizi, günümüz teknolojileri ile birleştirerek size en iyi ve uygun çözümleri sunarız. Üretimde CE standartlarında, yüksek kaliteli, sağlam ve yüksek performanslı makineler üretiriz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın öngördüğü şekilde garanti süreleri 2 yıl olan makinalarımızın tesliminde kullanım kitabı, elektrik ve hava şeması, yedek parça listesi veririz. Satış sonrasında, ihtiyaç halinde her türlü, yedek parça ve teknik desteği, konusunda uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede sağlarız.

Dede makine ürettiği dolum makinaları, etiketleme makinası, kapak kapatma makinaları, şişe temizleme makinaları ve bunları tamamlayıcı ürünler gibi geniş makina ürün yelpazesi ile daima yanınızda.

Tel: 0212 693 5485

E-mail: info@dedemakine.com
Web Sitesi: www.dedemakine.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>