Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Shopphp Eticaret Yazılımı

Shopphp Eticaret Yazılımı

eticaret

E-ticaretin yeni alt yapısı

E-ticaret sistemlerinin özellikle ürün satışlarında büyük öneme sahip olduğunu bilmenizi isteriz. Şöyle düşünün ki mağazanız ne kadar güvenli ve güçlü alt yapıya sahip ise o kadar daha fazla ziyaretçi kapasitesini kaldırmaktadır. Eticaret yazılımı aynı zamanda kolay yönetilebilir ve takip edilebilir şekilde olmalıdır. Tüm operasyonlarınızı site üzerinden gerçekleştireceğiniz için bu süreçte hata ve arıza sorunları ile uğraşmamanız gerekmektedir.

shopphp.net firması tarafından tamamen Türkçe dilinde hazırlanan bu yazılım eticarete giriş yapacak fakat yüksek bütçeler ödemek istemeyen kişiler için ideal bir yazılımdır. Dilerseniz ileriki zamanlarda paket seviyenizi yükseltmeniz de mümkündür. İçerisinde yer alan şablonlara göre satacağınız ürünlere uygun bir konsept oluşturmanız da mümkündür.

Özellikle eticaret sitelerinde sık karşılaşılan sorunlardan biri de teknik destek konusudur. Yapılacak her işlem için ekstra ücret istenilen yazılımlar sizi bıktırdı ise shopphp tam size göredir. Yazılım içerisinde bir eticaret operasyonunu yönetebileceğiniz tüm özellikler mevcuttur. Bunlardan bir kaçını saymak gerekirse alışveriş çeki, promosyon kodu, kargo takibi ve hesaplaması, seo ayarlamaları dahil tam donanıma sahiptir.

B2B ve B2C özellikleri sayesinde kendinize alt bayilikler oluşturarak satış rakamlarınızı da arttırmanız mümkündür. Satış ve sipariş takibini de canlı istatistikler sayesinde anlık olarak takip etmeniz mümkündür. Eticaret sektörüne ilk adımınızı atarken güçlü bir yazılım sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Şimdi sitemize girerek paketler kısmından sizin için uygun olan eticaret paketi seçebilir ve hemen satışa başlayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>