Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Sesli Chat Sitesi
Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi

sesli

Sesli Chat Sitesi

Ülkemizde sesli chat ve yazılı sohbet siteleri yoğun bir şekilde kullanılıyor. Kişiler bu sitelerde yeni tanıştıkları kişilerle muhabbetler gerçekleştirerek hoş zaman geçiriyor. Bu sitelerin çeşitli filtrelendirme uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamaların olmadığı sitelerde sohbet kalitesi genellikle çok düşük oluyor. Bu sebeple de kişilerin filtre sistemini kullanan, adminlerin devamlı olarak online olduğu seviyeli sohbet sitelerini kullanmaları gerekiyor. Bu sitelerden bazıları Türkiye genelini kapsarken bazıları da özel olarak bir şehrin sohbet sitesi olabiliyor. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin birçok sohbet sitesi bulunuyor. Nüfus olarak bu şehirlerin ardından gelen Bursa için çok fazla sayıda sesli site bulunmuyor.

http://seslibursa.com/ sitesi Bursalı kullanıcılar için oluşturulmuş düzeyli bir sohbet sitesi. Sitede yer alan sohbet odalarına girmek için herhangi bir kişisel bilgi vermek gerekmiyor. Bu özellik bu tarz siteler için oldukça gerekli. Aksi halde bazı kötü amaçlı kullanıcılar bu bilgileri kullanarak kişileri rahatsız edebiliyorlar. Bu sebeple de bu sesli siteler çok fazla tercih edilmiyor. Bursa içi sohbet için düzenlenen bu sitede kişiler isteklerine göre yalnızca yazılı olarak, sesli olarak ya da görüntülü olarak görüşme imkânı buluyorlar. Sitede daha öncesinde Bursa’da olup sonradan Almanya ya da diğer Avrupa ülkelerine taşınmış olan kişiler için de sohbet odaları bulunuyor. Bu tarz küçük ayrıntılar siteleri diğer rakiplerinin bir adım önüne geçiriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>