Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Sesli Chat Sitesi
Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi

Sohbet sitelerine giriş yaptığınızda genellikle hiçbir üyelik istenmiyor. Odaya girmeden önce herhangi bir kullanıcı adı belirlemeniz sohbet odasına giriş için yeterli oluyor. Bazı sohbet siteleri bu aşamada sizlerin cinsiyetlerini de soruyor. Her iki durumda da saniyeler içerisinde sohbet odasına giriyorsunuz. Sohbet odasında bulunan kişilerin tamamıyla iyi anlaşmanız mümkün değil. İyi anlaşabileceğiniz ve güzel bir sohbet edebileceğiniz kişiyi bulmak için çok sayıda kişiyle sohbet etmeniz gerekebilir. Bu sebeple az sayıda kullanıcısı bulunan sesli chat siteli diğer sitelere göre dezavantajlı oluyor. Çünkü sizinle uyumlu bir sohbet edebilecek olan kişiyi bulma ihtimaliniz de azalmış oluyor.

İnternet üzerinde yüksek kullanıcı sayısı bulunan sohbet sitelerinin sayısı çok fazla değil. Ayrıca bu sitelerin hepsi seslichat imkânı da bulamıyor. http://www.sesliduyun.com/ sitesi hem günlük kullanıcı sayısı yüksek olan hem de sesli chat odaları bulunan bir internet sitesi. Siteye giriş yaptığınızda ana sayfada büyük bir tuşla sohbet odasına kolaylıkla girebiliyorsunuz. Bu işlem için hiçbir kişisel bilgi vermeniz gerekmiyor. Sohbet odasına girdiğinizde odada çok sayıda kullanıcı olduğunu görebilirsiniz. Bu kullanıcılardan istediğiniz ile sohbete başlayabilirsiniz. Eğer sesli sohbet imkânını kullanmak istiyorsanız da karşınızdaki kullanıcıya bir teklif gönderiliyor. Eğer karşı taraf da onaylarsa sesli sohbet başlamış oluyor. Eğer karşınızdaki kullanıcı ile herhangi bir problem yaşarsanız devamlı olarak online olan yöneticiler ile görüşebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>