Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Seslendirme Ajansı

Seslendirme Ajansı

dublaj seslendirme

Türkçe Ve Yabancı Dillerde Seslendirme Hizmeti

Seslendirme bugün tüm dünyada önemli hizmet sektörlerinden biri olarak kabul edilir. Özellikle eğlence ve medya sektöründe zorunlu bir hizmet alanı haline gelmiştir. Tüm bu hizmetin arkasında yatan ana eylemse sestir. Dünyada gerek insan gerekse hayvanlardan bitkilere kadar tüm doğal sesler, hatta cansız varlıklardan oluşan ses ambiyansları işitsel düzeyde algılanmaktadır. Ses eylemi sanatsal üsluba uygun şekilde arz edildiğindeyse seslendirme sanatı gerçekleşir. Bunu yapan kişi de seslendirme sanatçısı olur.

Seslendirme hizmetinde amaç algısal duyu organı olan kulağın mevcut konuya dair nesnel ve gerçek bilgiyi ulaştırmasıdır. Kısacası, seslendirme hizmeti dizi, sinema dünyası gibi eğlence sektöründe başvurulan gerekli bir sürece işaret eder. Ayrıca reklamlarda da yoğun bir şekilde kullanılır. Türkçe dublajın en çok ihtiyaç duyulduğu alanlarsa iş akışı gereği yabancı yapıtlardır. Yabancı film, dizi, belgesel, animasyon çalışmalarında yabancı dil seslendirme önemli bir süreç olup kabiliyetli sanatçılar tarafından ortaya konması gereklidir. Bu açıdan Türkiye’nin önde gelen seslendirme ajansı olarak en etkili, kabiliyet ürünü yüksek seslendirmeleri sunmaktayız.

Firma olarak ajans bünyemizde Türkiye’nin önde gelen popüler seslendirme sanatçıları da bulunmaktadır. Seslendirme sanatçılarımız diksiyondan, sesin ortama uygun gerçekçiliğini çok kaliteli bir şekilde yansıtmaktadır. Yabancı seslendirme için çok sayıda dil seçeneği de mevcuttur. Stüdyolarımız son teknolojik ekipmanla hizmet sunmaktadır. www.sesizi.com sitesinden firmamızla irtibat kurabileceğiniz gibi referans reklam, tanıtım filmleri, animasyon ve jingle örneklerini de görebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>