Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

ankara nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Ankara şehirlerarası nakliyat 7 gün 24 saat arayabildiğiniz gibi en uygun fiyat ve kaliteli hizmetle Ankara nakliyat hizmetlerinde lider firma konumundayız. Şehirlerarası nakliyat sevkiyatlarımız eşyanızın yüklenmesinden itibaren en geç 10 saat sonra emanetinizi teslim etmeyi benimseyerek size hizmet etmekteyiz.

Şehirlerarası olan nakliyat işlemlerinizi teleskopik olan asansörlerle sigortalı olarak yapılmaktadır. Şehirlerarası asansörlü nakliyat firması olarak profesyonel elemanlarla itinalı bir şekilde taşımayı yaparız. ipekankaranakliyat.com internet adresimizden bizlere çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Ankara Nakliyat

Ankara nakliyat hizmetlerimiz eve nakliyat şeklide olup sigortalı ve garantili % 100 müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak daha kaliteli ve de çok daha güvenli bir nakliye hizmeti sunmaktayız.

Ankara evden eve nakliyat olarak bizler şehirlerarası taşımacılık üzerinde titizlikle durmaktayız. Çünkü şehirlerarası nakliye işlemi üzerinde durulması gereken hassas bir çalışma ister. Senelerdir şehirlerarası nakliyat alanında engin bir tecrübeye sahibiz.

Nakliyatta Sözleşme Anında Yapılır

Şehirlerarası taşımacılık işlemlerinizde sigorta ve nakliye sözleşmesi oldukça önemlidir. Bizler Ankara şehirlerarası nakliyat olarak asla işimizi şansa bırakmayız.

Eşyalarınız araca yüklendiğinden itibaren adınıza ve de yüklenen araç plakasına 50.000 Tl değerinde ki şehirlerarası nakliyat sigortanız yapılır. Eşyalarınıza oluşabilecek en ufak hasara anında yenisi aynısı hemen getirilir. Bizler eşyalarınızın zarar görmemesi için çift Ambalaj Sistemini uygulanmaktayız. Nakliyat firması olarak bizler her türlü durumda sizlerin yanındayız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>