Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Resmi evraklarınızın basımı

Resmi evraklarınızın basımı

fatura basımı

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ONLAR İÇİN ÇOK, ÇOK ÖNEMLİ

Fatura basımlarınız için gönül rahatlığı ile önerebileceğim anlaşmalı matbaa olan bir firma Tanıtım matbaa. 2007 yılında kurulan matbaa, büyüyen müşteri portföyü ve gelişmiş teknolojisi ile halen hizmet veriyor. İşlerinde kalite ve de müşteri memnuniyetine son derece önem verdiğini her zaman hissettiren bu matbaada, her türlü evrak, katalog, takvim, irsaliye, fatura, bloknot, antetli kağıt, adisyon, kartvizit ve garanti belgesini yüksek kalitede ve son derece uygun fiyatlarla bastırabilirsiniz.

Ülkemiz yasalarına göre fatura ve diğer resmi evrak basımı için “Maliye ile anlaşmalı matbaa” yetkisi bulunmadan bu belgelerin basımı suç sayılıyor. Biz de firmamızla bu suça ortak olmamak için anlaşmalı matbaa olan Tanıtım Matbaa ile çalıştık ve de hizmetlerinden son derece memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum.

İnternet üzerinden, gerekli evraklarınızı online olarak iletip, siparişlerinizi verebileceğiniz gibi, fax kullanarak ya da Topkapı 2. Matbaacılar sitesinde yer alan matbaayı doğrudan ziyaret ederek elden de teslim edebilirsiniz. Firmanın işinde uzman grafikerleri tarafınızdan ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurarak tasarlanan şablonları onaylamanız durumunda, talep ettiğiniz evraklarınızın belirttiğiniz adrese teslim etmelerini bekleyebilirsiniz.

Resmi evraklarınızın basımı için talep edilen belgeler ise; vergi levhanız, kimlik fotokopisi, son yatırılan KDV tahakkuk fişi ve de şirketler imza sirküleri . Firmaya ait olan www.anlasmalimatbaa.com web sitesinden firmaya ait güncel T.C. Maliye Bakanlığı yetki belgesini ve referanslarını inceleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>