Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » RENKLERİN BÜYÜSÜNÜ TAKILARDA GÖRMEK

RENKLERİN BÜYÜSÜNÜ TAKILARDA GÖRMEK

RENKLERİN BÜYÜSÜNÜ TAKILARDA GÖRMEK

 

Bugünlerde ziyaret etmekten büyük keyif aldığım bir site oldu inanılmaz takıların satıldığı bir site. Özellikle kolye ve bileklik satışı yapılan bir yer. Tasarım harikası birçok ürün mevcut. Her birine dakikalarca baka kaldım. Renkleri uygulamaları zarafetleri karşısında etkilenmedim dersem yalan olur. Öyle harika kolye ve bileklik modelleri vardı ki bu konuda ciddi bir merakı olan biri olmama rağmen bu sitede gördüklerime daha önce başka bir yerde rastlamadım.

Hazırlayanlar kesinlikle işlerinin ehli insanlar belli. Her biri ayrı bir özenle hazırlanmış. Bazıları takım halinde satılıyor bazıları sadece tek şekilde. Boncuklar taşlar demir aparatlar objeler kurdeleler kumaşlar kullanılarak hazırlanmış takılar sahiden çok güzeldi. Seçilen objeler hem günün modasına uygun olanlardan seçilmiş hem de uygulamada başarılı kullanılmış.

Doğada var olan her renk her taş her obje kullanılmış gibiydi. Nazar boncuklarıyla oluşturulanları mı anlatsam doğal taşlar kullanılarak hazırlananları mı bilemiyorum. Renklerin büyüsünü takılarda gördüm diyebilirim. Spor kıyafetlerinize uyum sağlayacak takılar dışında gece ve abiye kıyafetleriniz için tasarlanmış olanlar arasından hangisini seçeceğinizi şaşıracağınıza eminim. Kalın – ince boncuklu taşlı demir aksesuarlı doğal taş kullanılan türden olanları hepsi ama hepsi harikaydı. Hala etkisindeyim. Saatler boyu inceledim her bir modele tekrar tekrar dönüp baktım. Elbette seçtiklerim de oldu. Kesinlikle görülmeyi gereken bir adres. Bu söylediklerimin az kaldığını göreceksiniz.

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>