Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Paykasa satın al

Paykasa satın al

paykasa

Rahat Alışveriş Rahat Ödeme

Özellikle online alışverişlerimizde sorunsuz bir ödeme aşaması yaşamak isteriz. Aynı zamanda ay sonu gelecek olan kredi kartı ekstreleri gözümüzü korkutur. Bunun için geliştirilmiş olan paykasa sistemi kullanıcıları büyük bir dertten kurtarmak için oluşturulmuş ön ödemeli sistemdir. Paykasa satın almak için paykasatr.net size en kaliteli hizmeti sunma garantisi veriyor.

Site üzerinden yetkili kişilerle online olarak iletişime geçiyorsunuz. Belirli miktarlarda bulunan paykasalardan bütçenize uygun olanı seçiyorsunuz ve iletişim sırasında bildiriyorsunuz. Daha sonra ödeme yapıyorsunuz, paykasa satın al işleminizden sonra size özel olarak verilen 16 haneli pin numarasına sahip oluyorsunuz. Bu pin numarası bir nevi kredi kartınız oluyor ve alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Böylece yüksek faturalar limit aşımları yaşamamış oluyorsunuz. Bütçenizi kendiniz belirleyip ona göre rahatlıkla alışveriş yapıyorsunuz.

Paykasa sahibisiniz ve hesabınızda bir miktar para kaldı veya paykasa üzerinden yaptığınız işlemlerinizde kazanç sağladınız ve bu parayı geri almak istiyorsunuz. Bu aşamada paykasa bozdurma devreye giriyor. paykasatr.net üzerinden pin numaranızı nakit paraya çevirebiliyorsunuz. Bu bozdurma işlemi sırasında site kalan paykasa miktarınızı belirleyerek en yüksek kurdan paranızı bozduruyor. Böyle büyük bir kayba uğramamış oluyorsunuz. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerinden canlı destek veya skype üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

paykasatr.net size güvenli alışveriş garantisi veriyor. Yapmış olduğunuz paykasa satın alma işlemleri tamamen güvenlik çerçevesinde gerçekleşiyor. Aynı zamanda 7/24 müşteri hizmetlerinden bilgi alabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>