Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Oyun tabanlı uzaktan eğitim

Oyun tabanlı uzaktan eğitim

uzaktan eğitim

 Sonsuza Kadar Eğitim

 

İnsan doğduğu andan itibaren bir birey olmaya çalışır. Konuşmayı, yürümeyi hatta şu içmeyi yemek yemeyi öğrenmeye çalışır. Ve başarır. İşte bu insanoğlunun sıfırdan nereye gelebileceğinin en açık göstergesidir. Bütün bunlar anne babanın eğitimleri sayesinde kazanılır. İşte eğitim esas böyle başlar. Ancak aile içindeki eğitim yeterli değildir. İnsanın daima öğrenmeye ihtiyacı vardır.

 

Okullar, kurslar, seminerler vs. hep eğitim için, uyumlu, bilgili, öğrenen, eğitimli bir birey olmak için var. Einstein adlı internet sitemiz de işte bu yüzden var. Eğitimi her an her yerde devam ettirmek sizi her zaman bir adım daha ileriye taşımak hedefimiz var. Bizde interaktif öğrenmeye inanan bir bakış açısı ile e-öğrenme tarafımızca desteklenir. İnternet teknolojileri sayesinde uyguladığımız pek çok program sizin eğitiminize önemli katkılar sağlar.

 

Eğitim hiç bir zaman bitmez. Bu yüzden size yolda, işte, evde dilediğiniz her yerde eğitim alma imkânı sunuyoruz. Oyun tabanlı eğitim sistemimiz sayesinde oyun oynarken öğreneceksiniz. Sözcük oyunu, 1e100 oyunu, emlakçı oyunu gibi oyunlar sizler için tasarlanmıştır.

 

Oyunlarımızı denemek için sitemiz üzerinden demo başvurusu yapabilirsiniz. Öğrenmenin en kolay hali olan oyunlaştırma (gamification) insanın oynarken öğrenmesi en etkili öğrenme yollarından birisi olduğu için size bu yönde eğitim sunuyoruz. Bunların dışında finans, sağlık, gayrimenkul, teknoloji, hobi konularında eğitim imkânları sunuyoruz.

 

Einstein olarak kendimize ve ekibimize her zaman güveniyoruz. Size her zaman çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Yeni teknolojiler her zaman gündemimizde olduğu için her yenilik e-learning sistemimizde yerini almaktadır.

 

Sizlerin şirket olarak ya da bireysel olarak eğitim ihtiyacınızı karşılayacak bir uzaktan eğitim sistemi ile sizlerin sonsuza kadar eğitim alma hakkınızı sonsuza kadar ve sonsuz mekânlarda olarak destekliyoruz. Bizimle iletişim kurmak ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak için Einstein.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin ilk gayrimenkul terimleri sözlüğünü ve Einstein mobil uygulamasını ios ve android cihazlardan indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>