Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Otomobillerde Periyodik Bakım

Otomobillerde Periyodik Bakım

periyodik bakım

Otomobillerde Periyodik Bakım Ve Tamir Hizmetleri

Oto tamirinde ve periyodik bakım işlemlerinde yıllardır en kaliteli şekilde hizmet veren firmamız www.servisever.com aracınızda ihtiyaç duyulan bütün servis imkanları bütün model ve markadaki araçlara hizmet verilmektedir. Firmamız için oto servis farkı kaliteli hizmet ve müşterinin memnuniyeti her koşulda ön planda tutulmaktadır. Aracınızdaki bütün problemlere en kaliteli ve en hızlı şekilde çözüm sunulmaktadır. Her türlü mekanik sorunlarda araç içi elektrik ve elektronik problemlerde kullanılan son sistem teknolojik makinelerle hizmet verilmektedir.

Otomobillerde Kışlık Bakım

Özellikle yaz aylarında gevşeyen V kayışı kış aylarında özelliğini kaybeder. Kış aylarında v kayışının mutlaka gerilmesi gereklidir. V kayışı gevşek kaldığı için şarjı etkilediği gibi vantilatörün devir daimini yavaşlatır. Ve otomobilinizin düzenli çalışmasını etkiler. Bu durumu göz ardı ettiğinizde oto tamir ihtiyacınız söz konusu olabilir. Kış aylarında aracınızın antifrizini mutlaka ölçtürmelisiniz. Ve hava filtresi bakımını yaptırmalısınız.

Araçların Periyodik Bakım Zamanı

Kullandığınız aracın marka modeli ne olursa olsun periyodik bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Sıfır aldığınız bir araç bile olsa 10.000 km bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Periyodik bakım aracın daha sonraki çıkaracağı sorunları önlemek içinde çok önemlidir. Aracınızda bir bozulma oluşacaksa periyodik bakım yaptırdığınızda bu sorunu önlemiş olursunuz ve ekstra masrafların önüne geçmiş olursunuz. Böylelikle aracınızın bakımını yaptırırken çıkabilecek arızalarında önüne geçmiş olacaksınız ve ekstra masraftan kurtulmuş olacaksınız.

 

..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>