Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Otomatik cpap cihazı ve aksesuarları
Otomatik cpap cihazı ve aksesuarları

Otomatik cpap cihazı ve aksesuarları

cpap

CPAP CİHAZI FAYDALARI

Huzurlu bir yaşam sürdürebilmek için sağlığımız önemlidir. Fakat bazen çevresel etkenler yüzünden sağlığımızı bozabiliyoruz. Çevresel etkenlerden biri de strestir. Stres birçok hastalığın başlangıcıdır. Bunun yanında stres geceleri uykumuzu kaçıran bir kâbustur. Uyku düzenimiz bazen bozulabilir. Uyku hastalığı bulunan kişilerde uyku esnasında solunum yolunun kapanmaması için basınçlı hava veren cihaza cpap cihazı denir.

Bazı hastalar uyku esnasında çok hareket ederler veya ağızları açık uyuyabilirler. Bu yüzden CPAP cihazı uyumu için ilk aşama da CPAP maskesi kullanılabilir.

Otomatik CPAP cihazı uykuda solum durması ve uyku bozukluğu yaşayan OSAS hastalarının tedavisinde kullanılan bir cihazdır. Otomatik cpap cihazı ve aksesuarlarına ait araçların bulunduğu sistemimiz vardır. Uyum olarak en büyük farkımız yetkili satıcı firma olarak en uygun fiyatlarla cihazların satışı yapılmaktadır. Uyku apnesi hastalığında kullanılan ve kişileri rahatını artırmaya yönelik oluşan nefes alamama problemini yok etmeye yönelik ihtiyacı olan hava basıncını ayarladığı CPAP cihazıdır.

Bunun için uzman Doktorlarımız, teknisyenlerimiz ve hemşirelerimizle sizlere evde sağlık hizmeti verilmektedir. Uygun sağlık sizlere en uygun cihazı en uygun fiyatlarla vermektedir. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp sipariş verebilirsiniz.

Uyum sağlık olarak Philips, Remstar gibi markaların CPAP, OTO CPAP, BİPAP cihazlarının satışını yapmaktayız. Evde uyku seti, evde OPAP testi, Doktor muayenesi, CPAP cihazı hepsi sadece 2500 TL’dir. Satışını yaptığımız tüm cihazlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Alınan cihazların 2 yıl garantisi vardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>