Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Oto servis

Oto servis

oto servis

Güvenli Yol Tutuşu İçin Periyodik Bakım

Otomobillerin zaman içerisinde eskiyen parçalarının yenilenmesi ve değiştirilmesi adına gerçekleşen periyodik bakım hizmetleri bu alanda uzman ekipler vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Her marka ve modeldeki araçların bakımlarının yapılması oluşabilecek kazaları, yolda kalma problemlerini ve taşıtın mekaniğindeki arızaları ortadan kaldırabileceği gibi sağlıklı bir yol tutuş için büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle araçlarda belirli zamanlarda gerçekleştirilmesi gereken bakım süreçleri pek çok parçanın detaylı olarak incelenmesi hizmeti olarak tanımlanmaktadır.

Periyodik Bakımın Özellikleri

Periyodik bakımı gerçekleştirilecek bir aracın yağ, hava ve polen filtreleri kontrol edilmektedir. Bununla birlikte oto servis imkânları kapsamında motor ve hidrolik yağ değişimleri de yapılabilmektedir. Aracın silecek suyu, antifriz, servis ışıkları gibi bölümlerinde de yapılan incelemeler yenilenme ihtiyacını gerektirebilmektedir. Detaylı analizler periyodik bakım kapsamında motordan sağlam bir verim alabilmek adına büyük öneme sahiptir. Bu durum aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlamakta ve araç sahiplerinin bütçesinde işlevsel bir çözüm unsuru oluşturmaktadır. Parçaların değiştirilmesinin gerektiği durumlarda mekanik ve elektronik aksamlar ile otomobil parçaları konusunda deneyimli bir kadro müşterilerine bilgilendirici açıklamalarla ürün desteği sağlayabilmektedir.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Bu alanda verilen hizmetin kaliteli olması ve motor parçaların en iyi şekilde tanınması aracın ihtiyaçlarının ne olduğuna yönelik soru işaretlerini ortadan kaldırmaktadır. Hizmet kalitesi ve müşterilerine sunduğu kolaylıklarla www.servisever.com aracınızın periyodik bakım sürecinde yaptığı incelemeler ve analizlerle uzun ömürlü araç kullanımını mümkün hale getirmekte, onarımının ve değişiminin gerektiği parçaları yerinde inceleyerek sizlere çözüm olanakları sunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>