Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » ORTA KARADENİZDE SAMSUN İLİ VE SATILIK DAİRELERİ

ORTA KARADENİZDE SAMSUN İLİ VE SATILIK DAİRELERİ

emlak

ORTA KARADENİZDE SAMSUN İLİ VE SATILIK DAİRELERİ

 

Samsun orta Karadeniz sahiline yakın bir ilimizdir. Doğu kesiminde Ordu güneyinde Amasya bulunmaktadır. Karadeniz’de yaşamak isteyenler için ideal bir ilimizdir. Samsun’da satılık daire arayanlar için emlak sitelerinden ya da Samsun’un içindeki emlakçılardan ya da esnaftan yardım alınabilir.

Samsun’ da diğer illerimiz gibi birçok satılık daire mevcuttur. Daire satan birçok özel firma mevcut olup Samsun’un içinde değişik yerlerde bulunan daireler konum ve özelliği itibari ile fiyatlanmaktadır. Her keseye göre değişebilen samsun satılık daireler adı altında İsmet İnönü Bulvarın’ da Fatma Hatun evlerinde gibi adreslerde Köktaş inşaattan Vatan inşaattan sahibinden gibi değişik firma ve şahıslardan satılık daireler bulunmaktadır. 2+1 3+1 4+1 gibi konut içi özelliğe sahip daireler 70.000 tl den başlayarak dairenin kalitesine göre fiyatları çıkmaktadır. Örnek olarak Samsun Atakum Yeni Mahalle’ de satılık bir daire 90.000 tl den fiyatlanmakta iken Vizyon Emlak’ tan Atakum Yeni Mahalle’ de yine bir daire 225.000 tl den satılmaktadır.

Bunlarla birlikte Samsun’ da ikamet edecekler için denize yakınlığı Karadeniz Bölgesi’ nin orta kısmında bulunması itibari ile yaşanabilecek bir şehirdir. Bu tanımı başka şehirlerden Samsun ilinde yaşamak isteyenler için yapma gereğini duymaktayız. Bu tip satılık daire kiralık daire bakılmak istendiğinde genelde internet sitelerinde birçok seçenek mevcuttur. Esaslı bir araştırma için siteden bakmak daha anlamlı ve kolay olacaktır. Bu makalede Samsun’da satılık dairelerden bulunan mevkilerinden ve satılık ve kiralık daire arandığında internet sitesinden daha kolay ve rahat bakılabileceği konusuna değindik.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>