Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Marka tescili

Marka tescili

marka tescil

isim tescil

İsim tecilin önemi gün geçtikçe daha çok artmaktadır. İsim tescil hizmeti almanız demek markanızı koruma altına alarak kötü niyetli kişilerin kullanmasını engellemek gibi birçok hak tanımaktadır. Bir şirket veya firma sahibi iseniz ticaret hayatında isminizin başka firmalar tarafından kullanılmasını istemiyorsanız isim tescil ettirmeniz oldukça önem arz etmektedir.

Her geçen gün açılan yeni firmalar yeni isimlerle veya isim tescil ettirmemiş firmaların isimleri ile ticaret hayatına girip sizin isminizi zedeleyebilmektedirler. Bu konuda deneyimli kadromuz ile sizleri bu sıkıntıdan kurtarmanızı sağlayan firmamız, isim tescil konusunda önemli kuruluşlar arasındadır. Marka tescili ettirmek isteyen firmalara 15 yıldır güvenilir ve hızlı bir hizmet vermekteyiz.

İsim tescil küreselleşme anlamda da oldukça önem taşımaktadır. Sizlerin kaliteli ürünler ve hizmetinizden yurt dışına açılmanız ve belli bir kaliteyi yakaladığınız zaman firma isminize benzer bir firmanın kurulması size olan ilgiyi azaltacak ve kalitenizin düşmesini sağlayacaktır. Ayrıca isim tescil edeceğiniz firmaların güvenilirliği de oldukça önemlidir. Bizler sizler için 15 yıldır güvenli bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Sizlerde bizim sunduğumuz marka tescil hizmetimizden yararlanarak hızlı ve güvenilir olduğumuzu göreceksiniz. Ayrıca onay alma süresince danışmanlarımız tarafından bilgi almanızda mümkün olacaktır. Başvurunuzun son durumu ve ne aşama kaydettiğini danışmanlarımız vasıtasıyla öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca firmamız fiyat politikası olarak da sizleri memnun edecektir. İsim tescil ücreti olarak diğer firmalardan daha uygun bir fiyata marka tescili yaptırabilirsiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>