Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Marka tescil ettirmek

Marka tescil ettirmek

Marka tescil ettirmek

İsim hakkının korunması demek, o ismin başkaları tarafından kullanılmaması demektir. Bu nedenle, markalaşmak isteyen bir firma, marka tescili yaptırmalıdır. Bu nedenle marka tescil ettirmek, çalışmaların sağlıklı ilerlemesi için gereklidir. Birileri isminizi taklit ederse, müşteri kitlenizi elinizden alır. Bu nedenle onları yaptırımlarla caydırmanız gerekir.

Bu amaçla marka tescil ettirmek isteyen bir vatandaş, bu işin uzmanı yetkilimarkatescilofisi.com ile irtibata geçmelidir. Aracılık hizmet bedeli alan yetkilimarkatescilofisi.com adresi, sizin için kısa zamanda başvuru yapabilmektedir. İşin püf noktalarını bildikleri için, zaman kaybına neden olmazlar. Sizin için, isiminiz, soy isminiz, firma isminiz, dijital adres bilgileriniz ve yetkili kişilerin isimlerinin yazılı olduğu başvuru formunu, Türkiye Patent Enstitüsü yetkilerine vermektedirler. Hızlı çalışan yetkilimarkatescilofisi.com yetkilileri, marka tescil ettirme konusunda uzmandır.

Başvuru formu ile birlikte, başvuru ücretini Türkiye Patent Enstitüsü’ne yatıran yetkililer, kısa zamanda marka tescil ettirme işlemini gerçekleştirmektedirler. Yetkililerin belgeleri ile birlikte verilen başvuru onaylandığı zaman, hesap yenileme için yeniden ücret yatırılır. Bundan sonra 10 yıl süre ile marka tesciline kavuşursunuz. Marka tescili işlemleri her on yılda bir yenilenmelidir. Bu yenileme işlemi yapılmadığı zaman, marka tescil hakkınız bitmektedir. Markalaşan isimlerinizi korumak için marka tescil işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Her on yılda bir kayıt ve başvuru yenilemelisiniz. Aksi halde, çalışmalarınız boşa gidebilir. Hızlı ve güvenilir netice almak için, öncelikle, marka konusunda uzman olan aracılarla çalışmalısınız. İşin ehli ile çalışmak, işi başarmanın yarısıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>