Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Marka Tescil Belgesi

Marka Tescil Belgesi

Marka Tescil Belgesi Almanın En Hızlı Yolu

Marka tescili yaptırmak, ticaretinizin geleceğini koruma altına almak anlamına gelir. Hem markanızı, hem de logonuzu tescil ettirerek korumaya alabilir, bu sayede çalınma ve kötü niyetli kişiler tarafından kullanılma mağduriyetinden yoksun olursunuz.

Marka tescil alma işlemlerinizi markatescilalma.com üzerinden yaparsanız çok daha avantajlı bir durum içerine dâhil olmuş olursunuz. Tescil konusunda profesyonel ekipler vasıtası ile sizlere yapacağımız yardım ve sizlere yapacağımız yok göstergeleri ile çok daha hızlı ve kesin sonuç elde edebilmektesiniz.

Marka ön araştırması ve analizi sonuçlarına bağlı olarak verilecek olan tescil belgesi ile marka tescil belgesi almak hayaliniz gerçek olacak. Marka tescili yaptırarak, isim güvenliğinizi sağlayabilir ve bunun yanı sıra ticaret hayatınızın gelişimini de garanti altına alabilirsiniz. Tescil yaptırmak, ticaret geleceğinizi koruma altına almaktır.

En uygun marka tescil fiyatları sunumuna sahip firmamız vasıtasıyla, hem ucuz hem de kolay yönden tescil işlemlerinizi tamamlayabilme kolaylığına sahip olacaksınız. İsminizin, kötü niyetli kullanımlarını ve haksız kullanımlarını engelleyebilmeniz için sizlere sunduğumuz bu fırsat sayesinde, hem içiniz rahat bir ticaret ortamı sağlayacak, hem de işinizin geleceğini tamamen garanti altına almış olacaksınız.

Eğer tescil etmek istediğiniz isim, kriterlere uyuyor ve daha önceden tescil ettirilmiş bir isim değil ise, 556. KHK maddelerine göre incelenmenin ardından, eğer karar olumlu ise marka yayını yapılır. Üç aylık bir süre içerisinde eğer 3. Şahıslar tarafından itiraz gelmezse, TPK marka ile ilgili tescil kararını verecektir. Bu işlemlerden sonra yatıracağınız ucuz bir miktar ücret ile tescil belgenize sahip olabileceksiniz. Siz de bilgi edinmek ve tescil için güvenli bir adres arıyorsanız sayfamızı hemen incelemeye başlayın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>