Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Lezzetli Sıcak kadayıf dolması
Lezzetli Sıcak kadayıf dolması

Lezzetli Sıcak kadayıf dolması

kadayıf

Kadayıf Dolmasının Lezzetini Bizimle Yaşayın

Anadolu’nun en unutulmaz tatlı lezzetleri arasında yer alan kadayıf dolması, yüzyıllardır Erzurum ve yöresine has olarak sunulurken, otuz beş seneyi aşkın süredir Uzun Yayla Döner ile birlikte İstanbul ve çevresinin de beğenisine sunulmaktadır. Bünyemizde çalışan ve tatlı hazırlığı konusunda alanında birere uzman olan ustalarımız ile üst düzey özveri ve tecrübeyle hazırladığımız ürünlerimiz, sizlerin takdir ve talepleri ile de bize büyük mutluluk ve haklı gurur yaşatmakta.

Sıcak kadayıf dolması hazırlığı her ne kadar basit ve sıradan bir işlem gibi görünüyorsa da, sıradan bir tatlı ile unutulmaz damak zevki arasındaki farkı söz konusu tatlıya harcanan yıllar ve verilen emek oluşturmaktadır. Seksenli yıllardan bu yana sayısız kişiye bu benzersiz lezzeti ulaştıran ustalarımız, eleştirileriniz ve yorumlarınız ile de hizmet standartlarını daima dorukta tutmaktadırlar.

Sizler de bir an önce İstanbul’da yer alan iki şubemizden arzu ettiğinize ulaşarak Uzun Yayla Döner farkı ile birlikte bugüne kadar tatmadığınız kalitede bir kadayıf sarması tatlısına ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra alternatif olarak çikolatalı, kaymaklı, cevizli ve Antep fıstıklı kadayıf tatlılarımızdan da arzu ettiğinizi tecrübe ederek uzun yıllar sürecek bir memnuniyetin ilk adımlarını atabilirsiniz. Şubelerimizi ziyaret ederek tatlı ve ana yemeklerimiz ile birlikte kendiniz ve sevdiklerinize en uygun fiyatlar ile unutulması güç bir gün hediye edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>