Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » KRAL GİBİ OLMAK İÇİN TAHT LAZIM
KRAL GİBİ OLMAK İÇİN TAHT LAZIM

KRAL GİBİ OLMAK İÇİN TAHT LAZIM

ahşap sandalye

KRAL GİBİ OLMAK İÇİN TAHT LAZIM

Hayatımızda önemli bir yer kaplayan mobilyalardan biridir ahşap sandalyeler. Her yerde bulunabilir. Kaliteli ürünü bulmak ise apayrı bir konudur.

Sandalye, oturmak için kullanılan bir eşyadır. Genellikle bir kişinin oturabileceği ebatta olup, çeşitli şekillerde ve malzemelerle imal edilebilmektedir. Asıl olarak dört ayağı, oturma kısmı ve sırt bölümü bulunmaktadır. Yetişkinler için farklı çocuklar için farklıdır. Bulunulan mekana ve buna bağlı olarak gereken işlevine göre farklı stillerde, görsel, biçimsel özelliklerde ve farklı materyallerle üretilebilmektedir. Günümüzde bu sandalyeler birçok farklı kategorilere ayrılmış ve yüzlerce modele ulaşmıştır.

Ahşap sandalyeler, ofis sandalyeleri, plastik sandalyeler, bar sandalyeleri, metal sandalyeler ile dış ve iç mekan sandalyeleri sandalye çeşitlerinden sadece birkaçıdır.

Neml Design; sadece ürün satmıyor aynı zamanda kendi üretiyor hatta ve hatta tasarımını da kendi yapıyor. Mobilya sektöründe önemli bir yerde bulunuyor. Aklınıza gelebilecek tüm masa, sandalye ve oturma gruplarının tasarımını, üretimini ve satışını yapıyor. Cafe sandalyeleri, makam ve yönetici koltukları, çalışma ve personel koltukları, sandalye türündeki ürünlerdendir.

Sandalyeler eskiden beri güç ve statü göstergesiydi. Tahtlar sandalyelerin atasıdır. İlk örnekler Mısır ve Çin de görülmektedir. Güç ve statü göstergesi olan sandalyeler bilindiği üzere kaliteli ve rahat olmalıdır. Sandalye ne kadar iyi olursa kendinizi o kadar iyi hissedersiniz. Kral gibi olmak için kral koltuğuna ihtiyacınız var.

Site: http://www.nemldesign.net/

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>