Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Kom toparlayıcı sütyen

Kom toparlayıcı sütyen

kom sütyen

KOM SÜTYEN VE KORSE ÜRÜNLERİ

1950 yılında üretime başlayan ve 1970’li yıllarda yaptığı lisans anlaşmaları ile dünya markalarının ürünlerini Türkiye’de üreterek satış yapabilme yetkisi sayesinde büyüme hacmini ve kapasitesini arttırmayı başaran kom iç giyim firması, kom sütyen (http://pembeo.com/marka/kom/sutyen) ve iç giyim ürünlerinin satışını yapmaktadır. Ayrıca mayo sektöründe de her dönem farklı ve yeni kreasyonlarıyla modaya yön veren firmalar arasında yerini almıştır. Firma sadece Türkiye’de değil 65 yıl içerisinde satışlarını dünyaya yaymayı başarmıştır. Rusya, İngiltere, Danimarka, Yunanistan, Belçika, çek cumhuriyeti, Avusturya, Lübnan, kanada ve mısır gibi ülkelere de ihraç etmeyi başarmıştır.

Firmanın farklı tarz ve beğenilere hitap eden tasarımları ile kullanıcıların daha fazla beğeni göstermesi sağlanırken toparlayıcı sütyen ve korse ürünleriyle de farklı yaş ve dönemlere sahip bayanlara estetik açıdan kurtarıcı niteliğinde ürünler hazırlanmaktadır. Vücudundaki estetik kusurlarıyla mutsuz olmadan özel davetlerde kendini abiye bir kıyafetle kusursuz görmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği ürünler arasında toparlayıcı olarak tanıtılan sütyen ve korse ürünleri bulunmaktadır.

Vücutta sarkan bölgelerin sıkı bir şekilde güzel ve estetik görünmesini sağlamak adına satın alacağınız toparlayıcı sütyen ve korse ürünlerine pembeo.com internet sitesinin sunduğu indirim ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İnternet sitesinden sipariş edeceğiniz ürünler için kargo masrafı ödemeyeceğiniz gibi kalitesi ile size kendinizi daha özel hissettirecek ürünlere %35’e varan indirim fırsatları sayesinde daha da uygun fiyatlara sahip olacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>