Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Kobilere destek kredileri

Kobilere destek kredileri

KOBİNİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN BİZ VARIZ

Kobi denince akla ne gelir. Nedense kobiler laf olarak her yerde sık sık geçer ama çok kimse açılımını dahi bilmez. Kobinin açılımı küçük ve orta ölçekli işletme demektir. Yani eğer küçük bir şirketseniz üreticiyseniz kesinlikle kobisiniz demektir. Birçok firma sahibi bu kapsama girdiğinin farkında değildir. Bu yüzden de kobilere destek kredileri gibi işleri çok yarayacak şeylerden yararlanamamaktadırlar.

Tabi destek deyince sadece kredi aklınıza gelmesin bunun yanı sıra devlet tarafından verilen teşvikler veya hibelerde bu kapsam içerisindedirler. Peki bu kadar çok şeyi nereden bileceksiniz ve nasıl yararlanacaksınız. Bunun için bu işler üzerine kafa yormuş konusuna hakim uzmanlarla çalışmalısınız ki hangi kanunun hangi maddesinden faydalanıp bunlardan yararlanabileceğinizi bilesiniz. Hal böyle olunca koçluk hizmetleri devreye giriyor. O da ne diyebilirsiniz bir anda koç falan nasıl bir şey bu diyebilirsiniz. Günümüzde yaşam koçlarından tutunda öğrenci koçlarına kadar her şey için bir koç vardır. Yaşam koçları yaşamınızı nasıl sürdürmeniz gerektiğine dair size fikirler verirler. Öğrenci koçları örneğin bir öğrencinin nasıl ders çalışması gerektiğini anlatırlar.

Kobiler için koçlarda kobiniz nasıl büyütüp geliştirebileceğinizi neler yapmanız gerektiğini bıkıp usanmadan size anlatırlar. Eğer kobinizi bir an evvel büyütmek ve daha çok kazanç elde etmek istiyorsanız hemen kobi geliştirme merkezimize gelin ve kobiniz için size en faydalı olacak koçlarımızdan birini sizin için görevlendirelim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>