Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Kiralık Silindir Hizmetleri
Kiralık Silindir Hizmetleri

Kiralık Silindir Hizmetleri

silindir

Kiralık Silindir Hizmetlerinin Avantajları

Uzun yıllardan bu yana sektördeki çalışmalarına devam eden firmamız Tamyol asfalt bugüne kadar hem devlet kurumları için hem de özel işler için çok sayıda iş almış ve müşterilerine hizmetler vermiştir. Firmamızın en önemli amaçlarından bir tanesi verdiğimiz hizmetler ile ilgili olarak hangi konuda çalışma yaparsak yapalım müşterilerimizin bizlerden memnun kalmasını sağlamaktır. Bu yüzden sektörde yıllardır kazandığı tecrübeleri sizlerle paylaşan firmamız yaptığı her işi büyük bir titizlikle ve ciddiyetle gerçekleştirmektedir. Firmamız asfalt kaplama konularında hizmetler vermenin dışında bu sektörde kullanılan özel araçların kiralanması ile ilgili hizmetler de vermektedir. Kiraladığımız araçlardan bir tanesi de silindirlerdir. Kiralık silindir hizmetimizde yararlanmak ve istediğiniz özelliklerde silindir kiralamak için firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamıza iletişim numaralarımız ile ulaşabileceğiniz gibi internet adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Kiralık silindir talep formunu doldurmanız ve firmamıza iletmeniz silindir kiralamanız için yeterlidir.

Tüm zeminler başta olmak üzere açık ve kapalı otopark, beton ve toprak zemin ya da asfalt zeminlerin düzeltilmesi için kullanılan silindirleri firmamız aracılığı ile günün her saati kiralayabilirsiniz. Kiralık silindir hizmetlerinden faydalanarak kiralamış olduğunuz silindirler İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun mümkün olan en kısa süre içersinde belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir. Ayrıca kiralanan her silindir için uzman silindir operatörü de sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Silindirlerimizi günlük haftalık ya da aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Telefon: 216 325 0 325

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>