Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Kıl Çadır

Kıl Çadır

kıl çadır

Kıl Çadır

Ülkemizi tercih eden yabancı turistler ve yerli gezginler deniz kum ve güneş üçlüsünün yanında yöresel detaylar konusunda da oldukça hevesli ve seçicidirler. Özellikle Akdeniz bölgesini ziyaret eden turistlerin bu yüzden en çok dikkatini çeken kıldan imal edilen çadırlar oluyor. Bu çadırların diğer adı da eski Türk geleneklerini ve kültürünü yansıtan bir öğe olmaları ve Yörük kültürünün bir parçası olmaları sebebi ile Yörük Çadırı olarak biliniyor.

Sıcak Savar Bir Çadır

Kıl çadır kullanmayı tercih eden görsel etkisinin yanında müşterilerine yazın yüksek sıcaklarından koruyan bir ortamda hizmet veren işletmeler için kıldan imal edilen çadırların pek çok avantajı bulunuyor. Üstelik sadece sıcak ve soğuk geçirgenliği konusunda tercih edilmeyen çadırların yapıları sebebi ile bölgenin doğasının bir parçası olan akrep böcek ve yılan gibi zararlıları uzak tutmak gibi bir artısı da var.

Hem Dayanıklı Hem Estetik

Kıl çadır fiyatları kullanımın karşılığında sağlayacağı avantajların yanında oldukça makul seviyelerde kalıyor. Uzun yıllar dayanıklılığını sürdüren çadırlar bu sayede ödenen bedeli kısa sürede işletme sahiplerine geri kazandırıyor. Mekanın alanına göre istenilen büyüklükte sipariş verebileceğiniz çadırları çok kullanışlılık özelliğinden dolayı pek çok amaç ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğrudan ve sürekli bir ateşe tabi tutulmadıkları takdirde yanmaz özelliği bulunan çadırların ayrıca dünya bilim literatüründe yer alan tek çadır türü olduğunu da ekleyelim.

 

www.kılçadır.com

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>