Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Kaçak Gelinler Dizisi Kaldığı Yerden Devam Ediyor
Kaçak Gelinler Dizisi Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Kaçak Gelinler Dizisi Kaldığı Yerden Devam Ediyor

kaçak gelinler

Kaçak Gelinler Dizisi Kaldığı Yerden Devam Ediyor.

Kaçak Gelinler Dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Star Tv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan ve dizinin izleyiciler tarafından sevilmesi üzerine kaldığı yerden devam ediyor.15.Bölüme kadar Star Tv de yayınlandıktan sonra ani bir transfer ile Tv8 ekranlarına geçen dizi biri gelinlik provasından, biri nikâh masasından, biri düğün salonundan kaçan üç kadının hikâyesini anlatmakta.

Kaçak Gelinler Dizisinin oyuncu kadrosunda ise Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç ve Ege Aydan gibi isimler yer almakta.

Kaçak Gelinler Dizisinde de Geçen Karakterler:

Selin Şekerci (Şebnem Karakteri): Zengin bir ailenin sosyal medya hastası kızı.Nişanlısı Arda onu nikah masasında bırakınca peşinden İstanbul’a gidiyor ve maceralar başlıyor.

Deniz Baysal (Kainat Karakteri) : Kainat karakteri sessiz sakin, içine kapanık bir kız.

Açelya Topaloğlu (Almila Karakteri):Kaçak Gelinler Dizisinin sempatik ve Güzel 3. Gelini.

Kaçak Gelinler Dizi Konusu: Biri gelinlik provasından, biri nikah masasından, biri düğün salonundan kaçan üç kadının hikayesini ekrana taşıyor. Gelinlerden biri gelinlik provasından, biri nikah masasından, biri düğün salonundan kaçarlar; Almilla, Şebnem ve Kainat’ın hayatlarının aşkına yetişmek için gittikleri İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda yolları kesişir. Hayatı bir anda kesişecek ve kader ortaklıkları İstanbul’da da devam edecek, aşkı kovalayan üç kadının iç içe geçen hikayeleri, onları birbirine sımsıkı bağlayacaktır. İstanbul’a adım atar atmaz, hem de hiç farkında olmadan şöhret rüzgarına tutulan kızlarımız için hayli ışıltılı başlayan İstanbul macerası, giderek kabusa dönüşecek ve “Kaçak Gelinler” imiz, İstanbul duvarına toslayacaktır. Üstelik bu İstanbul serüveninde, hayallerindeki “beyaz atlı prens”ler de onları hep hayal kırıklığına uğratır ve olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. İstanbul’un zorlu şartlarında “yeni bir hayat” için kader birliği eden Kaçak Gelinler’i birbirinden komik ve hüzünlü günler beklemektedir. Hayatımın erkeği” arayışının sonu yok! “Kaçak Gelinler” zamanla bu gerçekle yüzleşecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>