Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » İstanbul’daki Web Tasarım Firmaları

İstanbul’daki Web Tasarım Firmaları

web tasarım

İstanbul’daki Web Tasarım Firmaları

 

Amerikalı yazar ve popüler sosyolog Malcolm Gladwell, herhangi bir konuda gerçekten uzman olmak için konuyla ilgili olarak 10.000 saat çalışmak gerektiğini söylemiş. Yaklaşık olarak 415 gün geceli gündüzlü, 7/24 çalışarak, bir buçuk yıl sosyal medya uzmanı olabilmeniz mümkün demektir. Ancak sosyal medyada uzman olmak için vereceğiniz emek sonrası, uzman olduğunuz konu çoktan gözden düşmüş olabilir. Teknolojik gelişmelerin hızına yetişmek mümkün değil.

 

Bir seçenek daha var. Her biri sosyal medyanın farklı bir dalında uzmanlaşmış bir ekiple çalışmak. Laysos kısıtlı veri ile sosyal ortamlarda firmaya maksimum fayda sağlayacak, uygun web tasarım alışmasını yapacak ve algı kazandıracaktır.

 

Sanal dünyada markaların rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir sosyal medya çalışması yapması gerekir. Bir sosyal medya uzmanı oluşturacağı strateji ile önce markanın konumlanmasını, konumun korunmasını ve elbette yükseltilmesini sağlar.

 

Sosyal medya uzmanları yazılımcı, web tasarımcısı ya da grafiker değildir. Sosyal ağlarda deneyimli, kendine özgü deneyimleri olan ve belli bir donanıma sahip, sosyal ağların ince çizgilerini yönetebilecek kişi ya da gruplardır. Laysos sosyal medya uzmanı ekibi, Beylikdüzü web tasarım ve Ataşehir web tasarım çalışmaları sırasında gücünü ispatlamıştır.

 

Daha fazla bilgi için LAYSOS dijital pazarlama ajansı ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>