Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Iso 9001

Iso 9001

İso Belgesi

ISO Belgesi tüm dünya ülkelerinde verilmekte olan kalite belgelerinin ortak kullanım adıdır. ISO belgesi ile anlatılmak istenen yani en çok kullanılanı olarak çoğu zaman ISO 9001 belgesi çeşidi olmaktadır. Anlaşılması ya da birine anlatılması kolay olduğundan bu ifadenin belirtilmesi resmi olarak bulunmasa da çoğunluk ile tercih edilmektedir.

iso 9001 belgesi veren firmalar

Anlam açısından bir uyuşma bulunmasa da bahse konu edilen belge ISO 9001 belgesi olmaktadır. Bugün ISO 9001 belgesi almak isteyen bir şirket bu tabiri iso belgesi almayı istemek olarak anlatmayı tercih etmektedir. ISO kullanıcı belgeleri ISO ‘nun erdiği standart kodları ile birlikte adlandırma yapmaktadır. ISO 9001 belgelendirme süreçleri ve yaptırımları açıklarken iso belgesi ise sonuç halinde alınan basılı kalite belgesi sertifikasıdır. Bu anlamda piyasada iso belgesi veren firmalar nadir olarak bulunmakta.

Genellikle online olarak bu belgeyi veren bir kaç firma bulunmakta. Bu yüzden biz de iso 9001 belgesi veren firmalar sektöründe nadir bir kurumuz. Bu yüzden işimize çok önem vermekte ve kullanıcıları memnun edecek uygun yöntemler geliştirmekteyiz. Size uygun olan birçok hizmet türünde belgelendirme yapmakta ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak bir birinde farklı iso belge türleri ile alanımızda en iyi olmaya çalışmaktayız. İso 9001 belgesi bu gün birçok alanda, kamusal ya da özel sektörlerde kullanımı zorunlu hale gelmiş bir sertifikadır. Siz de www.iso9001belgesi.biz.tr adresinden hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>