Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ARTIK ÇOK KOLAY !
İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ARTIK ÇOK KOLAY !

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ARTIK ÇOK KOLAY !

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ARTIK ÇOK KOLAY !

 

Bu cümleyi her duyduğumda ben de sizler gibi umudum daha önce defalarca kırıldığından bana çok gerçekçi gelmezdi. Sonra bir tavsiyeyle speak up ingilizce kursu ile tanıştım. Bir ingilizce kursundan beklediğim her şey bu çatı altında bir arada sunulmaktaydı. Yavaş yavaş umudum yerini yepyeni ümitlere bıraktı çok kısa bir sürede hem diksiyon konuşma hem de yazı dilinde çok yol kat ettim. Notlarda gömülüp kalmayan proaktif bir ingilizce eğitimi tam olarak benim aradığım şeydi; bu yüzden speak up sıradan bir ingilizce kursu olmaktan çok öteye gitti benim için.

speak up

Toplulukta ingilizce konuşulduğunda hep lafa girmeye çekinir başkalarının bana güleceğini düşünerek tedirgin olurdum ama artık bütün korkularım bitti. Keşke çok daha önceden bu kursla karşılaşsaydım ve şimdiye kadar geçirdiğim zaman kaybını önleyebilseydim. Ama siz de geç kalmadan ve paranızı boş vaatler için harcamadan mutlaka bu kurs yetkilileri ile iletişime geçin derim. Çok kısa sürede konuştuğunuz İngilizce’ye şaşıracak insanlar üzerinde yurt dışında yıllarca yaşamış izlenimi bırakabileceksiniz. İngilizce kursu bakırköy dendiğinde benim aklıma sadece ‘speak up’ gelir.

Artık ben de ingilizceyi asla öğrenemeyeceğini düşünen herkese daha fazla zaman ve para kaybetmeden bu kursu ziyaret etmelerini öneriyorum. Pişman olmayacağınızdan eminim ve artık siz de ingilizce konuşmak gerçekten çok kolaymış diyebileceksiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>