Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Hızlı ve Kaliteli Lazer Kesim
Hızlı ve Kaliteli Lazer Kesim

Hızlı ve Kaliteli Lazer Kesim

Hızlı ve Kaliteli

Lazer Kesim

Teknolojinin ilerlemesiyle pek çok alanda olduğu gibi başta otomotiv ve bu sektörde kullanılan sac kesim işleminde de ciddi gelişmeler sayesinde çok büyük kolaylıklar elde edilmiştir. Bunlardan biri de lazer kesimdir. Lazer kesim karbondioksit gazına elektrik akımı vererek yapılan sac kesme işlemidir.

Helyum ve azot gibi farklı gazlar da işin içine katılarak kesim verimin artması sağlanır. Bu uygulama piyasada yaptırılan seri işlerin yanı sıra sac parça kalıpları yapılırken açınım kesme kalıbı yapılmadan önce form verme kalıplarının bitirilebilmesine ve denenmesine olanak verir. Sac kalıpçılığında her zaman ilk adım olan açınım kesme kalıbının rahat ve fonksiyonel bir biçimde bitirilebilmesi sağlanır.

lazer kesim

Yünsel Lazer

Ayrıca kalıp maliyeti söz konusu olmadığından seri üretim için kullanılan düşük adetli parçaların üretilmesi için uygundur. Bu konuda hizmet verip makine parkurunu genişleterek piyasaya iş yapan pek çok lazer kesim firması bulunmaktadır. Bunlardan biri de Yünsellere olup www.yunsellazer.com sitesinde verilen hizmetin kalitesi ve hangi makine parkuru ile bu hizmetlerin verildiği bulunmaktadır.

Site her bilgiye kolay ulaşılır olup, müşteriye net bilgi verebilmek açısından görselle donatılmıştır. Yapılan iki ve üç boyutlu kesimi net bir şekilde müşteriye gösterebilmek için yüklenen videolar kesimi yapılmış numunelerle desteklenmiştir. Makina parkuru bölümünde çalışan tezgâhlar ve özellikleri net bir biçimde anlatılmaktadır. İletişim bölümünde işletmenin yeri de net bir şekilde tariftenmiş ve kontakt bilgiler verilmiştir.

Azmin Zaferi

Yapılan sıkı çalışma neticesinde İstanbul Avrupa yakasında büyük çalkı kesim tezgâhlarına sahip olan nadir lazer kesim firmalarından biri olan yünsel lazer basında da bu özellikleri ile de yer almaktadır.1975 yılında ilk kuşak tarafından sac ticareti ile iş hayatına başlayan firma, makine mühendisliği eğitimi alan ve sac kesim konusunda tecrübe kazanan ikinci kuşağın desteği ile bu gün bulunduğu noktaya

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>