Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Havadan video
Havadan video

Havadan video

havadan video

Nasıl Yapıyoruz?

Teknolojinin en son ürünü olan adronel kullanacak olan tecrübeli pilotlarımız çekim yapılacak olan alana geldiklerinde ilk olarak bir uçuş planı belirlemektedirler.  Gerekli olan yükseklik ve de sürat planlamaları yapıldıktan hemen sonra çekim için uçuşa geçiliyor.

Uzman pilotumuz tarafından uzaktan kontrol cihazı ile yönetilmekte olan cihaz 360° dönebilen kamerası ile havadan video ve havadan fotoğraf çekimi yapabilmektedir.

Çekilen bütün görüntüleri canlı olarak izlemekte olan pilot uçuş anında gerekli olan bütün değişiklikleri cihaz havadayken yapabiliyor.

Çekim Alanlarımız Neler

Yüksek kalitede havadan çekim imkânı ve de süratli uçuş kabiliyeti nedeniyle adrone hem endüstriyel hem de kişisel amaçlı olarak çekimler için en uygun olanıdır.

Bütün televizyon yapımlarında, sinema filmleri, reklam çekimleri, konser gibi görüntünün titreşimsiz ve en net biçimde olması gerektiği projelerde kusursuz olarak çekim yapmakta ve havadan fotoğraf almaktayız.

Bize Ulaşın Hemen Çekime Başlayalım

Bundan böyle sizin tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır. Aklınızda oluşturduğunuz projeniz hakkında bize vereceğiniz o detaylı bilgilerin doğrultusunda size bir çekim ve de ödeme planı ulaştırılacaktır.

Cihazlarımız ile yapılacak olan çekimler konum ve de hava şartları, istenilen görüntü kalitesi, projenin uzunluğu ve de çeşitliliği, ham veya düzenlenmiş görüntü taleplerine göre değişkenlik gösterebileceğinden dolayı her projeyi özel olarak titizlikle değerlendiriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>